Wednesday , May 25 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ଭାରତୀୟ ମୁଭର୍ସ ଅର୍ଗାନାଇଯେସନ ପକ୍ଷରୁ ପୀୟୂଷ ରଂଜନ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ

ଭାରତୀୟ ମୁଭର୍ସ ଅର୍ଗାନାଇଯେସନ ପକ୍ଷରୁ ପୀୟୂଷ ରଂଜନ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ

 

କଟକ, ୧୧/୦୩/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-  କଟକ ସଦର ବ୍ଲକ ବୟାଳିଶମୌଜା ଉପକଣ୍ଠ କୂଳକଳପଡା ଗ୍ରାମର ସଫଳ ବ୍ୟବସାୟୀ ପୀୟୂଷ ରଂଜନ ପରିଡ଼ାଙ୍କୁ ଭାରତୀୟ ମୁଭର୍ସ ଅର୍ଗାନାଇଯେସନର ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ବୃନ୍ଦାବନ ଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିବା ବାର୍ଷିକ କର୍ମଶାଳାରେ ସମ୍ମାନୀତ କରାଯାଇଛି ।ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ପରିଡା ଦୀର୍ଘ ୧୯ ବର୍ଷ ଧରି ଟ୍ରାନ୍ସଇଣ୍ଟରନେସନାଲ ପ୍ୟାକର୍ସ ଓ ମୁଭର୍ସର ନିର୍ଦେଶକ ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟରତ । ତାଙ୍କ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ସେବାର ଅନନ୍ୟ ସ୍ୱୀକୃତି ସ୍ବରୂପ  “ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ସେଵା ସମ୍ମାନ -୨୦୨୧” ଏବଂ ଏକ୍ସଲେଣ୍ଟ ଆୱାର୍ଡ ଅର୍ଗାନାଇଯେସନର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ନବୀନ ଅଗ୍ରୱାଲ ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି । ସାଧାରଣରେ ପୀୟୂଷ ପରିଡାଙ୍କୁ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରସଂଶା କରାଯାଇଛି । ଓଡିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଓଡ଼ିଶା ପ୍ରଦେଶ ଗଠନରେ ଗଜପତି କୃଷ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ନାରାୟଣ ଦେବଙ୍କ ଅବଦାନ ଅତୁଳନୀୟ

ଭୁବନେଶ୍ୱର , ୨୫/୦୫/୨୦୨୨( ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର )-: ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଓଡ଼ିଶା ପ୍ରଦେଶ ଗଠନର ଅନ୍ୟତମ ସୂତ୍ରଧର, ଓଡ଼ିଶାର ପ୍ରଥମ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *