Friday , May 20 2022
Home / ବିଶେଷ / ଗୋଇନ୍ଦା ସେଂଟର୍ ଉଦଘାଟିତ

ଗୋଇନ୍ଦା ସେଂଟର୍ ଉଦଘାଟିତ

ରାୟଗଡ଼ା, ୦୮/୦୩/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ପୁଲିସ  ମହାନିର୍ଦ୍ଧେଶକ  ଶ୍ରୀ  ଅଭୟ ଦିନିକିଆ ରାୟଗଡ଼ା ଗସ୍ତ କରିଛନ୍ତି । ବିଏସ୍ଏଫ୍ ର ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର  ହେଲିକେପ୍ଟର  ଯୋଗେ  ରାୟଗଡା ରେ ପହଂଚି ଜେକେପୁର ସ୍ଥିତ ରିଜର୍ଭ ଅଫିସ ଠାରେ ଜିଲ୍ଲାର ନକ୍ସଲ ଗତିବିଧି ଓ ଆଇନ ଶୃଙ୍ଖଳା ଉପରେ ସ୍ଥିତି ସମୀକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ।  ସମୀକ୍ଷା  ବୈଠକରେ  ସିଆରପିଏଫ୍,ବିଏସଏଫ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଜିଲ୍ଲାସ୍ତରୀୟ ପୁଲିସ ଅଧିକାରୀମାନେ   ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ ।   ଭିଡିଓ କନଫରେନି୍ସଂ  ମାଧ୍ୟମରେ  ରାୟଗଡ଼ା  ସ୍ଥିତ  ଡିଷ୍ଟ୍ରିକ୍ଟ ଇଂଟେଲିଜେନ୍ସ  ସେଂଟର  ଉଦଘାଟନ  କରିଥିଲେ ଅଭୟ ।  ତତ୍  ସେଙ୍ଗ  ସେଙ୍ଗ  କୋଭିଡ୍ ରେ  ପ୍ରାଣହରାଇଥିବା  ଯୋଦ୍ଧାଙ୍କ  ପରିବାରକୁ  ଭେଟିବା  ସହ ଚଳିତ   ବର୍ଷ   ଗେଞ୍ଜଇ   ଧରପଗଡ଼   କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ  କାର୍ଯ୍ୟପାଇଁ  ୧୦ଜଣ  ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ ।  ଏହି  ଅବସରରେ  ଇଂଟେଲିଜେନ୍ସ ଏଡିଜି ଆର୍. କେ. ଶର୍ମା, ଆଇଜି ଅମିତାଭ ଠାକୁର,ଦକ୍ଷିଣ ପଶ୍ଚିମାଂଚଳ ଡିଆଇଜି ରାଜେଶ ପଣ୍ଡିତ, ଜିଲ୍ଲା ଆରକ୍ଷୀ ଅଧୀକ୍ଷକ ବିବେକାନନ୍ଦ ଶର୍ମା, ବହୁ ପୁଲିସ ଅଧିକାରୀ, ସିଆରପିଏଫ୍ ଅଧିକାରୀ ଓ ବିଏସଏଫ୍ ଅଧିକାରୀ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଆଦର୍ଶ ଶିକ୍ଷକ ଙ୍କ ଏକାଦଶାହ ରେ ଗଭୀର ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି

ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି ,୧୯/୦୫/୨୦୨୨(ଓଡିଶା ସମାଚାର/ ଅଭୟ ଜେନା )- ଛାତ୍ର ବତ୍ସଳ ଆଦର୍ଶ ଶିକ୍ଷକ ରବୀନ୍ଦ୍ର ନାଥ ସ୍ୱାଇଁ ଙ୍କ ଏକାଦଶାହ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *