Saturday , May 21 2022
Home / ବିଶେଷ / ଜିଲ୍ଲାର ୩ କନିଷ୍ଠ ରାଜସ୍ୱ ସହାୟକ ରାଜ୍ୟ ସଚିବାଳୟରେ ଅଡିଟର ପଦରେ ନିଯୁକ୍ତ

ଜିଲ୍ଲାର ୩ କନିଷ୍ଠ ରାଜସ୍ୱ ସହାୟକ ରାଜ୍ୟ ସଚିବାଳୟରେ ଅଡିଟର ପଦରେ ନିଯୁକ୍ତ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା, ୦୨/୦୩/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲାର ୩ଜଣ କନିଷ୍ଠ ରାଜସ୍ୱ ସହାୟକ ବିଭାଗୀୟ ପରୀକ୍ଷାରେ କୃତକାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ରାଜ୍ୟ ସଚିବାଳୟର ବିଭିନ୍ନ ବିଭାଗରେ ଅଡିଟର ପଦରେ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଜୁଡିସିଆଲ ସେକସନରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ସୁବ୍ରତ କୁମାର ବେହେରା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ବିଭାଗରେ ଅଡିଟର ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଥିବା ବେଳେ ଡେରାବିଶି ତହସିଲର ଗୀତାଞ୍ଜଳି ପ୍ରଧାନ ଏମ.ଏସ.ଏମ.ଇ. ବିଭାଗରେ ଓ ମହାକାଳପଡା ତହସିଲ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ଶିବରାମ ନାୟକ ପଂଚାୟତରାଜ ଓ ପାନୀୟ ଜଳ ଯୋଗାଣ ବିଭାଗରେ ଅଡିଟର ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । କର୍ମଚାରୀ ୩ଜଣଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ନୂତନ ନିଯୁକ୍ତି ସ୍ଥାନରେ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ  ଫେବୃୟାରୀମାସ ୨୫ତାରିଖ ଠାରୁ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଭାରମୁକ୍ତ କରିଦେଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ବର୍ଷା ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଚିତ୍ରୋତ୍ପଳା ନଦୀରେ ପଥର ପ୍ୟାକିଙ୍ଗ ଓ ବୁରୁଜ ନିର୍ମାଣ ସରିବା ନେଇ ଆଶଙ୍କା 

ଗରଦପୁର, ୨୦/୦୫/୨୦୨୨( ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର )-ପାଟକୁରା ନିକଟରେ ଚିତ୍ରୋତ୍ପଳା ଦକ୍ଷିଣ ପାଶ୍ୱର୍ ନଦୀ ତୀରରେ ୪କୋଟି ୮୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *