Saturday , May 21 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ସାଲେପୁର ରେ ବନ୍ଦ ର ପ୍ରଭାବ

ସାଲେପୁର ରେ ବନ୍ଦ ର ପ୍ରଭାବ

ସାଲେପୁର,୨୬/୦୨/୨୦୨୧(ଓଡିଶା ସମାଚାର/ଅଭୟ ଜେନା):ଆଜି ସକାଳ ୬ ରୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ୬ ଯାଏ ସସସ୍ତ ବ୍ୟବସାୟିକ  ପ୍ରତିଷ୍ଠାନ ବନ୍ଦ ରଖିବାକୁ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି । ଏହି ବନ୍ଦ ଡ଼ାକରାକୁ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇଛି ସାଲେପୁର ବ୍ୟବସାୟୀ ସଂଘ । ଦେଶର ପ୍ରାୟ ୪୦ ହଜାର ଟ୍ରେଡ଼ ଆସୋସିଏସନ ଏହି ବନ୍ଦକୁ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇଛନ୍ତି। ଜିଏସଟି,ବର୍ଦ୍ଧିତ ତୈଳ ଦର ଏବଂ ଇୱେ ବିଲ ଭଳି ଏକାଧୀକ ପ୍ରସଙ୍ଗ ବିରୁଦ୍ଧ ରେ ଟ୍ରେଡ଼ ୟୁନିୟନ ପକ୍ଷରୁ ଭାରାତ ବନ୍ଦ ଡ଼ାକରା ଦିଆଯାଇଛି ।  ସାଲେପୁର ର ପ୍ରମୁଖ ବ୍ୟବସାୟୀ ପ୍ରତିଷ୍ଟାନ କର ଅଣ୍ଡ ବ୍ରଦର୍ସ ବନ୍ଦ ରହିଥିବା ସହିତ ମୁଖ୍ୟ ବଜାର ରେ ଥିବା ଦୋକାନ ଗୁଡିକ ବନ୍ଦ ରହିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଯାନ ବାହାନ ଚଳାଚଳ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇ ଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ବର୍ଷା ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଚିତ୍ରୋତ୍ପଳା ନଦୀରେ ପଥର ପ୍ୟାକିଙ୍ଗ ଓ ବୁରୁଜ ନିର୍ମାଣ ସରିବା ନେଇ ଆଶଙ୍କା 

ଗରଦପୁର, ୨୦/୦୫/୨୦୨୨( ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର )-ପାଟକୁରା ନିକଟରେ ଚିତ୍ରୋତ୍ପଳା ଦକ୍ଷିଣ ପାଶ୍ୱର୍ ନଦୀ ତୀରରେ ୪କୋଟି ୮୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *