Thursday , May 26 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ /   ନୂଆଭୁବନ ଶିବ ମନ୍ଦିର କୁଅରୁ ଷଣ୍ଢ ଉଦ୍ଧାର

  ନୂଆଭୁବନ ଶିବ ମନ୍ଦିର କୁଅରୁ ଷଣ୍ଢ ଉଦ୍ଧାର

  ଭୁବନ ୨୩/୦୨/୨୦୨୧ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଭୁବନ ସହର ଦେଇ ଯାଇଥିବା ୫୩ ନମ୍ବତ ଜାତୀୟ ରାଜପଥ କଡରେ ଅବସ୍ଥିତ ନୂଆଭୁବନ ଶିବ ମନ୍ଦିର କୁଅରେ   ଏକ ବୁଲା ଷଣ୍ଢ ପଡିଯାଇଥିଲା । ଷଣ୍ଢଟି ପାଣି ଭିତରେ ଜୀବନ ସହିତ ସଂଘର୍ଷ କରୁଥିବା ସଂପର୍କରେ ଖବର ପାଇ ଅଗ୍ନିଶମ ସେବା ସଂସ୍ଥା ର କର୍ମଚାରୀ ମାନେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ଷଣ୍ଢଟିକୁ ଦଉଡି ସାହାଯ୍ୟରେ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲେ । ଷଣ୍ଢଟି କୁଅ ଭିତରୁ ବାହାରକୁ ଆସିବା ପରେ ଚଲାବୁଲା କରିଥିଲା । ବୁଦ୍ଧିଜୀବୀ ମହଲ ଅଗ୍ନିଶମ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ସାଧୁବାଦ ଜଣାଇବା ସହିତ କୁଅରେ ଜାଲି ଲଗାଇବା ସକାଶେ ମନ୍ଦିର ପରିଚାଳନା କମିଟି ନିକଟରେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ।  ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

୪ଟି ଟ୍ରେନ ପୁନର୍ବାର ଚାଲୁ କରିବା ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ର ରେଳମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦାବିପତ୍ର ପ୍ରଦାନ

ପାରାଦୀପ,୨୫/୦୫/୨୦୨୨( ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର )- ଆମ ପାରାଦୀପ ଆମ ପ୍ରଗତି ପକ୍ଷରୁ ବୁଧବାର ଦିନ ବାପି ସର୍ଖେଲଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ପାରାଦୀପ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *