Sunday , May 29 2022
Home / ବିଶେଷ / କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ସରକାରୀ ହାଇସ୍କୁଲ ପଡିଆରୁ କ୍ରୀକେଟ ବ୍ୟାଟ, ଷ୍ଟମ୍ପ ମାଇକ ଜବତ କଲା ପୋଲିସ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ସରକାରୀ ହାଇସ୍କୁଲ ପଡିଆରୁ କ୍ରୀକେଟ ବ୍ୟାଟ, ଷ୍ଟମ୍ପ ମାଇକ ଜବତ କଲା ପୋଲିସ

 

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା,୨୩/୦୨/୨୦୨୧ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ସରକାରୀ ହାଇସ୍କୁଲ ଖେଳପଡିଆରେ ଅପରାହ୍ନ ପ୍ରାୟ ୫ଟା ବେଳେ କ୍ରୀକେଟ ଖେଳୁଥିବା  ସମୟରେ ପିଲାମାନେ  ପାଟିଗୋଳ କରୁଥିବା ଖବର ପାଇ ଟାଉନ ଥାନାର ସବଇନିସପେକ୍ଟର ଅନ୍ତର୍ଯ୍ୟାମୀ ବିଶ୍ୱାଳ ସେଠାରେ ପହଁଚିଥିଲେ । ପୋଲିସକୁ ଦେଖି ପିଲାମାନେ ସ୍ଥାନଛାଡି ପଳାଇଯିବାରେ ସେହି ପଡିଆରେ ଥିବା କ୍ରୀକେଟ ବ୍ୟାଟ, ଷ୍ଟମ୍ପ, ବଲ ସମେତ ମାଇକ, ଗାଡି ପ୍ରଭୃତି ପୋଲିସ ଜବତ କରି ଥାନାକୁ  ନେଇଯାଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । କୋଭିଡ – ୧୯ ନିୟମ ଆଧାରରେ ଏଭଳି କରାଯାଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ପହଣା ତିକନପୁର ନଦୀ ବନ୍ଧ ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ

ଗରଦପୁର, ୨୮/୦୫/୨୦୨୨( ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର )-ପହଣା ଠାରୁ ତିକନପୁର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସାଢ଼େ ୩ କିମି ବାମ ପାଶ୍ୱର୍ ଚିତ୍ରୋପôଳା ନଦୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *