Thursday , May 26 2022
Breaking News
Home / କ୍ରୀଡ଼ା / ଆଇନ ମନ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ଦ୍ଵାରା  ବିଜୁପଟ୍ଟନାୟକ ପ୍ରିମିୟରଲିଗ ଉଦଘାଟିତ

ଆଇନ ମନ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ଦ୍ଵାରା  ବିଜୁପଟ୍ଟନାୟକ ପ୍ରିମିୟରଲିଗ ଉଦଘାଟିତ

ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି,୨୩/୦୨/୨୦୨୧(ଓଡିଶା ସମାଚାର/ଅଭୟ ଜେନା):ମାହାଙ୍ଗା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ ର ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି ବ୍ଲକ ଜିଗ୍ନିପୁର ଠାରେ ବିଜୁପଟ୍ଟନାୟକ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ କ୍ରିକେଟ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ  ଆଇନ ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଜେନା ଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ଉଦ୍ଘାଟିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଉଦଘାଟନ ଉତ୍ସବ ରେ ଓଡ଼ିଶା ମହିଳା କ୍ରିକେଟ ଦଳ ର ଦୁଇଟି ଟିମ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିଲା ମୁକାବିଲା। ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଏଥିରେ ଭାଗ ନେବେ ମାହାଙ୍ଗା ଓ ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି ବ୍ଲକ ର ୩୨ ଟି ଟିମ। କିନ୍ତୁ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରେ କିଛି ବ୍ୟତିକ୍ରମ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ସମ୍ପ୍ରତି କୋଭିଡ ନିୟମ ରାଜ୍ୟରେ କଡାକଡି କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ମନ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରେ କୋଭିଡ଼ ନିୟମ କୁ ଉଲଙ୍ଘନ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ସେହିଭଳି ମାସ୍କ ବାନ୍ଧିବା କଡା କଡ଼ି ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଉପସ୍ଥିତ ଲୋକେ ମାସ୍କ ବାନ୍ଧିବା କୁ ଭୁଲିଯାଇଥିବା ଆଲୋଚ୍ୟ ବିଷୟ ହୋଇଛି। ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳ ରେ ଥିବା କଲେଜ ଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କୁ ଡ଼କାଯାଇ ମନ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କରାଯାଇଥିଲା। କରୋନା କଟକଣା ମଧ୍ୟରେ ଆଜି  ମହାପୁରୁଷ ଅଚ୍ୟୁତାନନ୍ଦ ଙ୍କ ସ୍ବନ୍ନକ୍ଷେତ୍ର ଦିବସ ରେ୧୪୪ ଜାରି ହେଉଥିବା ବେଳେ ତଥା  ବିଭିନ୍ନ ଧାର୍ମିକ କାଯ୍ୟକ୍ରମ ରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେଉଥିବା ବେଳେ ।ମନ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରେ କିଭଳି ସ୍ଥାନୀୟ ଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ ପାଇଁ ଡ଼କାଗଲା ତାହା ସାଧାରଣ ରେ ବଡ ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ ସୃଷ୍ଟିକରିଛି। କଣ ପାଇଁ ଖୋଦ ଆଇନ ମନ୍ତ୍ରୀ ଆଲୋଚନା ପରିସର କୁ ବାରମ୍ବାର ଆସୁଛନ୍ତି ତାହା ସ୍ଥାନିୟ ଅଂଚଳର ବୁଦ୍ଧିଜୀବୀ ଓ ସାଧାରଣ ରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହେଉଛି। ଓଡିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

୭ କୋଟି ଟଙ୍କା ବ୍ୟୟ ଅଟ୍ଟକଳରେ ନିର୍ମାଣ ହେବ ହୋଲସେଲ ମାର୍କେଟ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୨୧/୦୪/୨୦୨୨( ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର )- କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ସହର ଉପକଣ୍ଠ ଜମଧର ଗ୍ରାମପଂଚାୟତରେ ଥିବା ନିୟନ୍ତ୍ରିତ ବଜାର କମିଟି(ଆର.ଏମ.ସି.) ପରିସରରେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *