Saturday , May 21 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ସପ୍ତାହକ ପରେ ନିଖୋଜ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଏକ ଗଛରେ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ପୋଲିସ ଉଦ୍ଧାର କଲା

ସପ୍ତାହକ ପରେ ନିଖୋଜ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଏକ ଗଛରେ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ପୋଲିସ ଉଦ୍ଧାର କଲା

ବାଲିଗୁଡା,୧୭/୦୨/୨୧.(ଓଡିଶା ସମାଚାର/ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ): ଏକ ସପ୍ତାହ ପରେ ନିଖୋଜ ହୋଇଥିବା ଯୁବକ ପରମେଶ୍ୱର ଧାରୁଆଙ୍କ ମୃତଦେହ ଏକ ଗଛ ରୁ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ  ବାଲିଗୁଡା ପୋଲିସ ଉଦ୍ଧାର କରି ଶବକୁ ଜବତକରି ଏକ ଅପମୃତ୍ୟୁ  ମାମଲା ରୁଜୁ କରିବା ସଂଗେ ସଂଗେ ବ୍ୟବଛେଦ ପାଇଁ ବାଲିଗୁଡା ଉପଖଣ୍ଡ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ପଠାଇଛି  । ପ୍ରକାଶ ଯେ, ଗତ ୯ ତାରିଖ ଅପରାହ୍ନରେ ପରମେଶ୍ୱର ଘରେ କାହାକୁ ନଜଣାଇ କେଉଁଆଡେ ପଳାଇଥିଲେ । ପରିବାର ଲୋକେ ସାହି ପଡିଶା ଓ ନିକଟସ୍ଥ ଗାଁରେ ବହୁ ଖୋଜାଖୋଜି ପରେ ବି ସନ୍ଧାନ ମିଳିନଥିଲା  । ଏନେଇ ପରିବାର ଲୋକେ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ  ।  ହେଲେ ଆଜି ପାହାଡ ରେ ମୃତ ଦେହ ଝୁଲୁ ଥିବାର  ଖବର ମିଳିଥିଲା  ।  ଖବର ପାଇ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ବାଲିଗୁଡା ପୋଲିସ ପହଂଚି ଏକ ଅପମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରି ଘଟଣା ର ତଦନ୍ତ କରୁ ଥିବାବେଳେ  ତେବେ ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ସବୁ ଜଣାପଡିବ ବୋଲି ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି  । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ବର୍ଷା ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଚିତ୍ରୋତ୍ପଳା ନଦୀରେ ପଥର ପ୍ୟାକିଙ୍ଗ ଓ ବୁରୁଜ ନିର୍ମାଣ ସରିବା ନେଇ ଆଶଙ୍କା 

ଗରଦପୁର, ୨୦/୦୫/୨୦୨୨( ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର )-ପାଟକୁରା ନିକଟରେ ଚିତ୍ରୋତ୍ପଳା ଦକ୍ଷିଣ ପାଶ୍ୱର୍ ନଦୀ ତୀରରେ ୪କୋଟି ୮୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *