Friday , May 20 2022
Home / ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ / ରଘୁନାଥପୁର ବ୍ଳକ୍  ରେ ବିଡିଓ ଙ୍କ ସମେତ ୧୧୧ଜଣ କୋଭିଡ୍ ଟିକା ନେଲେ 

ରଘୁନାଥପୁର ବ୍ଳକ୍  ରେ ବିଡିଓ ଙ୍କ ସମେତ ୧୧୧ଜଣ କୋଭିଡ୍ ଟିକା ନେଲେ 

ରଘୁନାଥପୁର, ୧୭/୦୨/୨୦୨୧ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ରଘୁନାଥପୁର ବ୍ଲକ୍ ରେ ଆଜି ୧୧୧ଜଣଙ୍କୁ କୋଭିଡ୍ ଟିକା ଦିଆଯାଇଛି  । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରାଜସ୍ୱ କର୍ମଚାରୀ, ପୋଲିସ୍, ଅଗ୍ନିଶମ ବିଭାଗ, ତହସିଲ, ଗ୍ରାମ୍ୟ ପାନୀୟଜଳ ଯୋଗାଣ ବିଭାଗ ଓ ସରପଂଚ, ସମିତି ସଭ୍ୟମାନେ ଏହି କୋଭିଡ୍ ଟିକା ନେଇଛନ୍ତି  । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରଘୁନାଥପୁର ବିଡିଓ ଜିତେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ନାୟକ, ବ୍ଲକ୍ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ସ୍ୱପ୍ନାସରିତା ବଳ, ଏବିଡିଓ ଅଶୋକ କୁମାର ମହାନ୍ତି, ତହସିଲଦାର ରୂପାଲିକା ଦାଶ, ଯନ୍ତ୍ରୀ, ସରପଂଚ ସର୍ମିଷ୍ଠା ସ୍ୱାଇଁ, ଜିଲ୍ଲାପରିଷଦ ସଭ୍ୟା ଡେଜାଲିନ୍ ମହାପାତ୍ର ପ୍ରମୁଖ ଟୀକା ନେଇଥିଲେ  । ଏହି ଟିକାଦାନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ କୋଭିଡ୍ ଅଫିସ୍ର ଡା ପ୍ରଭାସ ଚନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାଇଁ, ଏଲ୍.ଏଚ୍.ଭି. ସୁଶାନ୍ତି ସ୍ୱାଇଁ, ଫାର୍ମାସିଷ୍ଟ ଜଗନ୍ନାଥ ତ୍ରିପାଠୀ, ବିଶ୍ୱଜିତ୍ ଦାସ, ଯୁଗଳକିଶୋର ନାୟକ, କଳ୍ପନା ଦଳେଇ, ମନୋରଞ୍ଜନ ସ୍ୱାଇଁ ପ୍ରମୁଖ ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ  ।  ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଅରିଲୋରେ ମାଗଣା ଚିକିତ୍ସା ଶିଵିର,୧୭୯ ଜଣ ରୋଗୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା

କଟକ ସଦର, ୧୫/୦୫/୨୦୨୨( ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର/ଵିଷ୍ଣୁ ବେହେରା): କଟକ ସଦର ଅନ୍ତର୍ଗତ ଅରିଲୋ ପଞ୍ଚାୟତ ପକ୍ଷରୁ ସାହାରା ଓଡ଼ିଶା କଟକ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *