Saturday , May 21 2022
Home / ବିଶେଷ / ସମାଜ ବିକାଶ ମିଶନ ଅପରିଚିତ ମାନସିକ ରୋଗୀକୁ ଚିକିତ୍ସା ନିମନ୍ତେ କଟକ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତି କଲେ

ସମାଜ ବିକାଶ ମିଶନ ଅପରିଚିତ ମାନସିକ ରୋଗୀକୁ ଚିକିତ୍ସା ନିମନ୍ତେ କଟକ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତି କଲେ

ରଘୁନାଥପୁର,୧୪/୦୨/୨୦୨୧ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ରଘୁନାଥପୁର ସ୍ୱେଚ୍ଛାସେବୀ ସଂଗଠନ ସମାଜ ବିକାଶ ମିଶନ ପକ୍ଷରୁ ବାଲିତୁଠ ତାଙ୍କର ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ନେଇ ପହଂଚି ସେଠାରେ ଥିବା ଅପରିଚିତ ମାନସିକ ରୋଗୀକୁ ନେଇ କଟକ ମେଡିକାଲରେ ଚିକିତ୍ସା ନିମନ୍ତେ ଭର୍ତି କରିଛନ୍ତି । ବାଲିତୁଠ ଅଂଚଳର ଅଧ୍ୟାପିକା ସଞ୍ଜୁକ୍ତା ତ୍ରିପାଠୀ, ସ୍ନେହମୟୀ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ, ରସ୍ମିତା ନାୟକ ସମାଜ ବିକାଶ ମିଶନକୁ ଏହି ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ଖବର ପାଇ ସମାଜ ବିକାଶ ମିଶନ ସଂପାଦକ ସରିତ ମହାପାତ୍ର, ସ୍ପନ୍ଦନ ଖଟୁଆ, ଲୋକନାଥ ଦାସ, ବଦ୍ରିନାଥ ଦାସ ପ୍ରମୁଖ ତାଙ୍କ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସରେ ବାଲିତୁଠରୁ କଟକ ମେଡିକାଲକୁ ଉକ୍ତ ମାନସିକ ରୋଗୀଙ୍କୁ ନେଇ ଚିକିତ୍ସା ନିମନ୍ତେ ଭର୍ତି କରିଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ବର୍ଷା ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଚିତ୍ରୋତ୍ପଳା ନଦୀରେ ପଥର ପ୍ୟାକିଙ୍ଗ ଓ ବୁରୁଜ ନିର୍ମାଣ ସରିବା ନେଇ ଆଶଙ୍କା 

ଗରଦପୁର, ୨୦/୦୫/୨୦୨୨( ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର )-ପାଟକୁରା ନିକଟରେ ଚିତ୍ରୋତ୍ପଳା ଦକ୍ଷିଣ ପାଶ୍ୱର୍ ନଦୀ ତୀରରେ ୪କୋଟି ୮୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *