Friday , May 20 2022
Home / Uncategorized / ପଞ୍ଚାୟତ ହାତକୁଗଲା ଶୌଚାଳୟ

ପଞ୍ଚାୟତ ହାତକୁଗଲା ଶୌଚାଳୟ

ସାଲେପୁର,୧୧/୦୨/୨୦୨୧(ଓଡିଶା ସମାଚାର/ଅଭୟ ଜେନା):ସାଲେପୁର ପୁରୁଣା ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ୧୯୯୭ମସିହାରୁ ସୁଲଭ ଏଣ୍ଟରନ୍ୟାସନଲ ପକ୍ଷରୁ ଶୌଚାଳୟ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରାଯାଇଥିଲା।ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ବିଦ୍ୟୁତବିଲ ବକେୟା ଥିବାରୁ ଦୀର୍ଘଦିନଧରି ତାହା ବନ୍ଦ ରହିଥିଲା। ଫଳରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ତଥା ବାହାରୁ ଯାତାୟତ କରୁଥିବା ଯାତ୍ରୀ ମାନେ ବହୁ ଅସୁବିଧା ର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିଲେ। ଚନ୍ଦ୍ରାଦେଇ ପୁର ପଞ୍ଚାୟତ ସରପଞ୍ଚ ଅନିଲ କୁମାର ଦାସ ଏହି ଶୌଚାଳୟ କୁ ପଞ୍ଚାୟତ କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଓ ପ୍ରଶାସନିକ ଅଧିକାରୀ ଙ୍କୁ ଜଣାଇଥିଲେ। ସୁଲଭ ଏଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ ର ଅଧିକାରୀ ଶୌଚାଳୟର ସ୍ଥିତି ଦେଖିବା ପରେ ପଞ୍ଚାୟତ କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଥିବା ନେଇ ସରପଞ୍ଚ ଶ୍ରୀ ଦାସ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ସାମାଜିକ ସହାୟତା ପ୍ରଣାଳୀକୁ ବିକଶିତ ଓ ଦୃଢ଼ୀଭୂତ କଲେ ଦୂର ହୋଇପାରିବ ମହିଳା ହିଂସା

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୦୨/୧୧/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ଦିନକୁ ଦିନ ବଢ଼ୁଥିବା ମହିଳା ହିଂସାକୁ ବିଲୋପ କରିବାକୁ ହେଲେ ଏହାର କାରଣ ଓ ମୂଳ କାରଣ ବାବଦରେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *