Thursday , May 26 2022
Breaking News
Home / ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ / ୟୁକୋ ବ୍ୟାଙ୍କରେ ଅଟୋମେଟିକ ପାସବୁକ ପ୍ରିଣି୍ଟଂ କିଓସ୍କ ଉଦଘାଟିତ

ୟୁକୋ ବ୍ୟାଙ୍କରେ ଅଟୋମେଟିକ ପାସବୁକ ପ୍ରିଣି୍ଟଂ କିଓସ୍କ ଉଦଘାଟିତ

ଭୁବନ ୦୪/୦୨/୨୦୨୧ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଭୁବନରେ ସ୍ୱଳ୍ପ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଉନ୍ନତ ମାନର ସେବା ଯୋଗାଇଦେଇ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଆସ୍ଥା ଭାଜନ ହୋଇଥିବା ୟୁକୋ ବ୍ୟାଙ୍କ ତରଫରୁ ଏକ ଅଟୋମେଟିକ ପାସବୁକ ପ୍ରିଣି୍ଟଂ କିଓସ୍କ ଉଦଘାଟିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ମ୍ୟାନେଜର ରଶ୍ମି ରଂଜନ ମହାନ୍ତି, ହେଡ କ୍ୟାସିଅର ଜ୍ୟୋର୍ତିମୟ ବେହେରା ,କର୍ମଚାରୀ ପ୍ରଶାନ୍ତ କୁମାର ସାହୁ ଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଶାଖା ପରିଚାଳକ ବିପିନ ବିହାରୀ ହୋତା ପ୍ରିଣି୍ଟଂ ମେସିନକୁ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବେ ଉଦଘାଟନ କରିଥିଲେ । ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କ ସୁବିଧା ନିମନ୍ତେ ଏହି ପାସବୁକ ପ୍ରିଣ୍ଟିଂ ମେସିନ ରଖାଗଲା ,ଏଥର ଗ୍ରାହକ ମାନେ ନିଜେ ସେମାନଙ୍କ ଖାତା/ପାସବୁକ ଅପଡେଟ କରିପାରିବେ ବୋଲି କୁହାଯାଇ ଉପସ୍ଥିତ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଖାତା ଅପଡେଟ କରି ଦେଖାଇଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଏଇଚର୍ ଟ୍ରାକ୍ଟର୍ସ ପକ୍ଷରୁ ପରବର୍ତୀ ପିଢିର କୃଷକଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରିମିୟମ ରେଞ୍ଜ୍ର ଟ୍ରାକ୍ଟର- ପ୍ରାଇମା ଜି୩ ଉନ୍ମୋଚିତ

. ବିଶ୍ୱସ୍ତରୀୟ ଡିଜାଇନ ସହିତ ପ୍ରିମିୟମ ଷ୍ଟାଇଲିଂ .ଫର୍ମ, ଫିଟ୍ ଓ ଫଙ୍କ୍ଶନ ସହ ପ୍ରଗତିଶୀଳ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି .ଉନ୍ନତ ସିଟ୍,ପ୍ରଶସ୍ତ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *