Saturday , May 28 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ବରୁଣେଇ ପୀଠରେ ୧୯୮୯ବ୍ୟାଚର ବନ୍ଧୁ ମିଳନ

ବରୁଣେଇ ପୀଠରେ ୧୯୮୯ବ୍ୟାଚର ବନ୍ଧୁ ମିଳନ

ନିରାକାରପୁର, ୦୪/୦୨/୨୦୨୧ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଖୋର୍ଦ୍ଧାସ୍ଥିତ ମା ବରୁଣେଇ ପୀଠରେ ନିରାକାରପୁର କ୍ଷେତ୍ରବାସୀ ଏକାଡେମୀର ୧୯୮୯ବ୍ୟାଚର ଏକ ବନ୍ଧୁ ମିଳନ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି ଏହି ଚତୁର୍ଥ ବାର୍ଷିକ ବନ୍ଧୁମିଳନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ବହୁ ପୁରାତନ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ସହ ଯୋଗ ଦେଇ ଭାବର ଆଦାନ ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ । ସୁକାନ୍ତ କୁମାର ସାହୁ, ଧନେଶ୍ୱର ଭଞ୍ଜ, ରଜତ କୁମାର କର, ଶ୍ରୀନିବାସ ପଟ୍ଟନାୟକ, ଅଳକା ମିଶ୍ର, ଦୀପକ ପ୍ରଧାନ, ଶ୍ରୀକ୍ରିଷ୍ଣ ମହାପାତ୍ର, ସୁଧାଂଶୁ ବଳିୟାରସିଂହ, କଳିଙ୍ଗ ରାଉତ ଓ ବିଦ୍ୟାଂଶୁ ସାମନ୍ତରାୟ ପ୍ରମୁଖ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ଓ ବରିଷ୍ଠ ନାଗରିକ ଙ୍କ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଉପକରଣ ନିମନ୍ତେ ଶିବିର

ଗରଦପୁର, ୨୭/୦୫/୨୦୨୨( ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର )-  ADIP ଓ  RVY  ଯୋଜନା ମାଧ୍ୟମରେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଚିହ୍ନଟ ଶିବିର ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ୍ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *