Sunday , May 29 2022
Home / ଶିକ୍ଷା / ପାରାଦ୍ୱୀପ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ଓ ପୋର୍ଟ ହାଇସ୍କୁଲ ଏନସିସି ପକ୍ଷରୁ କ୍ୟାନ୍ସର ସଚେତନତା ରାଲି

ପାରାଦ୍ୱୀପ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ଓ ପୋର୍ଟ ହାଇସ୍କୁଲ ଏନସିସି ପକ୍ଷରୁ କ୍ୟାନ୍ସର ସଚେତନତା ରାଲି

ପାରାଦ୍ୱୀପ ୦୪/୦୨/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ପାରାଦ୍ୱୀପ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ଏବଂ ପୋର୍ଟ ଟ୍ରଷ୍ଟ ହାଇସ୍କୁଲ ର ଏନସିସି କ୍ୟାଡେଟ୍ ମାନଙ୍କୁ ନେଇ ଏକ କ୍ୟାନ୍ସର ସଚେତନତା ରାଲି ଗୁରୁବାର ଦିନ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଏନସିସି ଅଫିସର ଲେପ୍ଟନାଂଟ କମାଣ୍ଡର ଅକ୍ଷୟ ଚନ୍ଦ୍ର ମିଶ୍ର ଓ ପୋର୍ଟ ଟ୍ରଷ୍ଟ ହାଇସ୍କୁଲ ର ଏନସିସି ଅଫିସର ପ୍ରଦୀପ କୁମାର ଦାସଙ୍କ ତତ୍ୱାବଧାନରେ ଆୟୋଜିତ ଏହି ରାଲିରେ କ୍ୟାନ୍ସର ରୋଗର ଦୂରୀକରଣ ପାଇଁ ସଚେତନତା ସୃଷ୍ଟି କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି ରାଲି ପାରାଦ୍ୱୀପ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ବାହାରି ପୋର୍ଟ ଟ୍ରଷ୍ଟ ହାଇସ୍କୁଲ ଅତିକ୍ରମ କରି ମଧୁବନ ଓ ବଡପଡିଆ ଅଂଚଳ ପରିକ୍ରମା କରି ସଚେତନତା ବାର୍ତା ପ୍ରଚାର କରିଥିଲା । ଏଥିରେ ପାରାଦ୍ୱୀପ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ୪୦ଜଣ କ୍ୟାଡେଟ୍ ଓ ପୋର୍ଟଟ୍ରଷ୍ଟ ହାଇସ୍କୁଲ ର ୨୦ଜଣ କ୍ୟାଡେଟ୍ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା କଲେଜ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ହେଲେ ଗୋପାଳ ଚନ୍ଦ୍ର ବେହେରା

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୨୬/୦୫/୨୦୨୨( ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର )-ରାଜ୍ୟ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ବିଭାଗର ଅନୁମୋଦନ କ୍ରମେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ସ୍ୱୟଂ ଶାସିତ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଭାବେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *