Saturday , May 28 2022
Breaking News
Home / ତାଜା ଖବର / ନିଜ ବନ୍ଧୁକ ଗୁଳିରେ ରେ ଶିକାରୀ ମୃତ

ନିଜ ବନ୍ଧୁକ ଗୁଳିରେ ରେ ଶିକାରୀ ମୃତ

କଳାହାଣ୍ଡି , ୦୩/୦୨/୨୦୨୧(ଓଡିଶା ସମାଚାର /ସଂଜୟ ସିଂହ) – କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା ଜୟପାଟଣା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ କୁଲିଆ ମୁଣ୍ଡା ଜଙ୍ଗଲ ରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।ଜଙ୍ଗଲ ରେ ଶିକାର କରିବାକୁ ଜାଇ ଥିବା ସମୟରେ ଦେଶି ବନ୍ଧୁକରୁ ଗୁଳି ଫୁଟି ଜଣେ ଶିକାରୀ ର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ମୃତକ ଜଣକ ସବିଗୁଡା ଗ୍ରାମ ର ସୁରେନ୍ଦ୍ର ରାଉତ ବୋଲି ଜଣା ପଡ଼ିଛି । ପାଂଚ ଜଣ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଶିକାର କରିବା ଉଦେଶ୍ୟ ରେ ଜଙ୍ଗଲ କୁ ଯାଇଥିଲେ। ଏବଂ ଶିକାର କରୁଥିବା ସମୟରେ ସାଥୀ ରେ ନେଇଥିବା ଦେଶି ବନ୍ଧୁକ ରୁ ଗୁଳି ଫୁଟି ଶିକାରି ସୁରେନ୍ଦ୍ର ରାଉତ ଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ରେ ଗୁଳି ବାଜିବା ରୁ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ହିଁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି। ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ଜୟ ପାଟଣା ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି । ଓଡିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଗୁଳିମାଡ କରି ଗୋରୁ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଠାରୁ ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲୁଟିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ, ଗୋରୁ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ମୟୂରଭଞ୍ଜ ୨୫/୦୫/୨୦୨୨( ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର )- ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲା ରାଇରଙ୍ଗପୁର ବ୍ଲକ ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ଥାନା ହାଟବାଦଡାରେ ସକାଳ ପ୍ରାୟ ୭ଟାରେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *