Thursday , May 26 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ

ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ

  ଢେଙ୍କାନାଳ, ୨୪/୦୧/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲା ଟାଉନଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ରାମେଶ୍ୱର ପୁର ଅଂଚଳରୁ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ କରିବା ସହିତ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ଏହି ଧଳା ଜହର କବଜାରେ ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲାର ଯୁବ ପିଢି । ମାତ୍ର ପଇସା ଅଭାବରୁ ବଢୁଛି ଲୁଟ୍, ଚୋରି, ଡକାୟତି ସବୁରି ପଛରେ ଏହି ଧଳା ଜହରର କାରବାର । ତେବେ ଟାଊନ ଥାନା ଦ୍ୱାରା ଏହି କାରବାର ରେ ସଂପୁକ୍ତ ଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କୁ ଆଜି ରାମେଶ୍ୱରପୁର ଅଂଚଳରୁ ଗିରଫ କରିଛି । ମାତ୍ର ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଲୋକଠାରୁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ସାମଗ୍ରି ଜବତ କରାଯାଇଛି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

୪ଟି ଟ୍ରେନ ପୁନର୍ବାର ଚାଲୁ କରିବା ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ର ରେଳମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦାବିପତ୍ର ପ୍ରଦାନ

ପାରାଦୀପ,୨୫/୦୫/୨୦୨୨( ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର )- ଆମ ପାରାଦୀପ ଆମ ପ୍ରଗତି ପକ୍ଷରୁ ବୁଧବାର ଦିନ ବାପି ସର୍ଖେଲଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ପାରାଦୀପ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *