Saturday , October 23 2021
Home / ବିଶେଷ / ଶତାଧିକ ଲୋକଙ୍କୁ କମ୍ବଳ ବଂଟନ

ଶତାଧିକ ଲୋକଙ୍କୁ କମ୍ବଳ ବଂଟନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୦୭/୦୧/୨୦୨୧ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ସୁନ୍ଦରପଦାରେ ଶତାଧିକ ନିରାଶ୍ରୟ ଲୋକଙ୍କୁ କମ୍ବଳ ବଂଟନ କରାଯାଇଥିଲା । ସେବା ପ୍ରତିନିଧି ପକ୍ଷରୁ ଆୟୋଜିତ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ନିଳମଣି ମିଶ୍ର ଏଥିରେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତା କରିଥିଲେ । ଏଥିରେ ଓଡ଼ିଶା ଗ୍ରାମ ବ୍ୟାଙ୍କର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ବୃନ୍ଦାବନ ନାୟକ, ସମାଜସେବୀ ଲିଙ୍ଗରାଜ ସାହୁ, ସୁଜାତା ମହାପାତ୍ର, ମମତା ଦେବୀ, ଝୁମୁକା ରାଉତ, ବିଜୟ ମହାନ୍ତି, ବିଭିନ୍ନ ଅଂଚଳର ଗ୍ରାମ୍ୟ ବ୍ୟାଙ୍କର ଶାଖା ପରିଚାଳକ ରଜନୀକାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର, ରାଜକିଶୋର ଦାସ, ଗୋକୁଳ ଚନ୍ଦ୍ର ମହାପାତ୍ର, ରାଜଲକ୍ଷ୍ମୀ ପଟ୍ଟନାୟକ ଓ ସଭ୍ୟମାନେ ଯୋଗଦେଇ ଏହାକୁ ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

“ଯୁବଶକ୍ତି”  ପକ୍ଷରୁ ମାକ୍ସ ଓ ସାନିଟାଇଜର ବଣ୍ଟନ

ପରଜଙ୍ଗ, ୨୨/୧୦/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଆଜି “ଯୁବଶକ୍ତି” ସ୍ବେଚ୍ଛାସେବୀ ସଙ୍ଗଠନ ଢେଙ୍କାନାଳ ପକ୍ଷରୁ ଜୟପରା କାଟେଣି ଗ୍ରାମ ପଞ୍ଚାୟତ ମୁଣ୍ଡା ସାହି …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *