Monday , January 17 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ସୁରପ୍ରତାପପୁର ମର୍ଡର କେଶରେ ୬ ଜଣ ମହିଳା ଙ୍କ ସମେତ ୭ ଗିରଫ

ସୁରପ୍ରତାପପୁର ମର୍ଡର କେଶରେ ୬ ଜଣ ମହିଳା ଙ୍କ ସମେତ ୭ ଗିରଫ

ଭୁବନ ୦୩/୦୧/୨୦୨୧ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଭୁବନ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ସୁରପ୍ରତାପପୁର ଗ୍ରାମରେ ପୂର୍ବ ଶତୃତାକୁ ନେଇ ସଂଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣରେ ଗତକାଲି ବିଜୟ ଗୁରୁ (୪୫) ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଏହି ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ୬ ଜଣ ମହିଳାଙ୍କ ସମେତ ସମୁଦାୟ ୭ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଆଇଆଇସି ଜିତେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ସାହୁ ଙ୍କ ସହିତ ଏଏସଆଇ ରମେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାଇଁ,ଏଏସଆଇ ପ୍ରଭାତ ନାୟକ,ସୁରପ୍ରତାପପୁର ଫାଣ୍ଡି ଅଧିକାରୀ ମୁରଲୀଧର ନାୟକ ସୁରପ୍ରତାପପୁର ଗ୍ରାମକୁ ଯାଇ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରି ପ୍ରେମଲତା ବେହେରା,ଜ୍ୟୋସ୍ନôା ବେହେରା,କବିତା ବେହେରା,ଖୁଲଣା ବେହେରା,ପ୍ରତିମା ବେହେରା,ସାବିତ୍ରୀ ବେହେରା ଓ ବେଣୁ ବେହେରାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ଥାନାକୁ ଆଣିଥିଲେ । ପରେ କେଶ ନମ୍ବର-୦୩/୨୦୨୧ ରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁକରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଥଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ବିଶ୍ୱ ଶାନ୍ତି ସର୍ବଧର୍ମ ପ୍ରାର୍ଥନା ଦିବସର ସମୀକ୍ଷା ବୈଠକ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା, ୧୬/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ଗରାପୁରସ୍ଥିତ ଦିବ୍ୟ ଜୀବନ ସଂଘ ଶିବାନନ୍ଦ ଆଶ୍ରମ ପରିସରରେ ଶ୍ରୀମା ସ୍ୱାମୀ ଦିବ୍ୟ ସ୍ୱରୁପାନନ୍ଦ ସରସ୍ୱତୀଙ୍କ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *