Tuesday , October 26 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ସାରସ୍-କୋଭ୍-୨ ସଂକ୍ରମଣ ଆଶଙ୍କା – ଜିଲ୍ଲାରେ ମକର ମେଳା ପାଳନରେ ରୋକ୍ ଲଗାଇଲା ପ୍ରଶାସନ

ସାରସ୍-କୋଭ୍-୨ ସଂକ୍ରମଣ ଆଶଙ୍କା – ଜିଲ୍ଲାରେ ମକର ମେଳା ପାଳନରେ ରୋକ୍ ଲଗାଇଲା ପ୍ରଶାସନ

ପାରାଦ୍ୱୀପ ୦୨/୦୧/୨୦୨୧ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ସଂପ୍ରତି ବି୍ରଟେନରେ କୋରନା ଭାଇରସ୍ ର ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ସାରସ୍-କୋଭ୍-୨ ର ସଂକ୍ରମଣ ବ୍ୟାପକ ହେବାକୁ ଲାଗିଲାଣି । ଏହାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଜଗତ୍ସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲାର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ମକର ମେଳା ପାଳନ ଉପରେ ରୋକ୍ ଲଗାଇଛନ୍ତି ଜିଲ୍ଲାପାଳ ସରୋଜ କୁମାର ମିଶ୍ର । ଏସଂପର୍କରେ ନୂଆବର୍ଷ ଦିନ ପତ୍ର ସଂଖ୍ୟା-୨୭ ରେ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଧେଶାନାମା ଜାରୀ କରିଛନ୍ତି । ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ଆଇନ୍ ଧାରା ୨.୩ ଓ ୪ ଏବଂ ମହାମାରୀ ଆଇନ୍ ୧୮୯୭ ଅଧିନ କୋଭିଡ୍-୧୯ ନିୟମାବଳୀ ୨୦୨୦ କୋରନା ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବା ପାଇଁ ପଦକ୍ଷେପ ନିଆଯାଇଛି । ସାରସ୍-କୋଭ୍-୨ ର ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବା ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ନୂଆ ଗାଇଡ୍ ଲାଇନ୍ ଜାରୀ କରିଛନ୍ତି । ଏହାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଜିଲ୍ଲାର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ହେବାକୁ ଥିବା ମକର ମେଳା ଆୟୋଜନ ଉପରେ ରୋକ୍ ଲଗାଇଛନ୍ତି । ପ୍ରକାଶ ଥାଉକି, ଏହି ମକର ମେଳା ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଥାଏ ଓ ବହୁ ଜନସମାଗମ ହୋଇଥାଏ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ସାତଭାୟା ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ମିଶନଶକ୍ତି ଗୃହ ନିର୍ମାଣକୁ ମହିଳାଙ୍କ ବିରୋଧ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୨୫/୧୦/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲାର ରାଜନଗର ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ସାତଭାୟା ପଂଚାୟତର ପଂଚୁବରାହୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ଜନଗହଳି ସ୍ଥାନରେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *