Saturday , October 23 2021
Home / ତାଜା ଖବର / ତାଜା ଖବର : ମାହାଙ୍ଗା ବ୍ଲକ ର ପୂର୍ବତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା

ତାଜା ଖବର : ମାହାଙ୍ଗା ବ୍ଲକ ର ପୂର୍ବତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା

ମାହାଙ୍ଗା,୦୨/୦୧/୨୦୨୧(ଓଡିଶା ସମାଚାର/ଅଭୟ ଜେନା): ଆଜି ରାତି ୮ଟା ସମୟ ରେ ମାହାଙ୍ଗା ବ୍ଲକ ର ପ୍ରାକ୍ତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ତଥା ବିଜେପି ନେତା କୁଳମଣି ବରାଳ ଙ୍କ ର ଦୃବୃତ୍ତ ଙ୍କ ଆକ୍ରମଣ ରେ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି । ପ୍ରକାଶ ଯେ ନିଜଘରକୁ ବାଇକ ଯୋଗେ ଫେରୁଥିବା ସମୟରେ ଗୋବରୀ ନଦୀ ପୋଲ ନିକଟରେ ପୂର୍ବରୁ ଛକି ରହିଥିବା କେତେକ ଦୁର୍ବୃତ ଅତର୍କିତ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା ରୁ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ଜଣାପଡିଛି ଓ ତାଙ୍କ ସହିତ ଥିବା ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଆହତ ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କୁ କଟକ ପଠାଯାଇଛି ।ପୋଲିସ ତାଙ୍କ ମୃତ ଦେହକୁ ମାହାଙ୍ଗା ମେଡିକାଲ ରେ ରଖିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି।ଏଥି ନେଇ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ତୀବ୍ର ଉତେଜନା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଦାଦାବଟିକୁନେଇ ମହିଳା ଙ୍କୁ ଗୁଳି ମାଡ଼

ପୁରୀ ୨୦/୧୦/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଦାଦାବଟିକୁନେଇ ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ପୁରୀରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁଳି ମାଡ଼ ହୋଇଛି । ଗୁଳିମାଡରେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *