Monday , October 3 2022
Breaking News
Home / ତାଜା ଖବର / ସୁନା ଗହଣା ଦେକାନୀଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼ କରି ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ଗହଣା ଓ ଟଙ୍କା ଲୁଟିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ – ଦେକାନୀ ମୃତ

ସୁନା ଗହଣା ଦେକାନୀଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼ କରି ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ଗହଣା ଓ ଟଙ୍କା ଲୁଟିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ – ଦେକାନୀ ମୃତ

ରାଉରକେଲା ୧୯/୧୨/୨୦୨୦(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଗତକାଲି ରାତିରେ ରାଉରକେଲାରେ ଦୁର୍ବୃତଙ୍କ ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ଜଣେ ସୁନା ଦୋକାନୀ ଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ମୃତକଙ୍କ ନାମ ସରୋଜ ସାହୁ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି । ସରୋଜଙ୍କୁ ଗୁଳିକରି ଦୁର୍ବୃତମାନେ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା ଗହଣା ଓ ଟଙ୍କା ଲୁଟିନେଇ ପଳାଇଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ଘଟଣାର ଛାନ୍ ଭିନ୍ ଜାରି ରଖିଛି ।
ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ , ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରେ ସରୋଜ ଦୋକାନ ବନ୍ଦକରି ଘରକୁ ଯାଉଥିବାବେଳେ ଏସ୍ ଟିଆ ଇ ଫ୍ଲାଏ ଓଭର ପାଖରେ ଦୁର୍ବୃତମାନେ ତାଙ୍କ ଉପରକୁ ଗୁଳିମାଡ଼ କରିଥିଲେ । ସରୋଜଙ୍କ ପେଟ ଓ ମୁଣ୍ଡରେ ଗୁଳି ବାଜିଥିଲା । ସେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ରକ୍ତ ଜୁଡ଼ୁବୁଡ଼ୁ ଅବସ୍ଥାରେ ପଡ଼ି ଛଟପଟ ହେଉଥିଲେ । ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କୁ ଆଇଜିଏଚ୍ ରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା ହେଲେ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ଦୁର୍ବୃତମାନେ ସରୋଜଙ୍କ ଠାରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ଗହଣା ଲୁଟି ନେଇଛନ୍ତି । ୩ ଜଣ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଗୁଳିମାଡ଼ କରି ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି ।
ରାଉରକେଲା ଗଣେଶ ମାର୍କେଟରେ ସରୋଜ ଙ୍କର ଏକ ସୁନା ଦୋକାନ ରହିଛି । ସେ ଗତକାଲି ଶୁକ୍ରବାର ପ୍ରାୟ ୧୦ ଟା ରାତି ରେ ସବୁ ଦିନ ପରି ଦୋକାନ ବନ୍ଦ କରି ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲେ । ଏସ୍ ଟିଆ ଇ ଫ୍ଲାଏ ଓଭର ପାଖରେ ଦୁର୍ବୃତମାନେ ତାଙ୍କୁ ଗୁଳିକରି ସୁନା ଗହଣା ଓ ଟଙ୍କା ଲୁଟିନେଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ୨ ରାଉଣ୍ଡ ଗୁଳି ତାଙ୍କ ପେଟ ଓ ମୁଣ୍ଡରେ ବାଜିଥିଲା । ରକ୍ତାକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇ ପ୍ରଥମେ ରାଉରକେଲା ସରକାରୀ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯିବା ପରେ ସେଠାରୁ ଆଇଜିଏଚ୍ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଥିଲା। ସେଠାରେ ଡ଼ାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

Leave a Reply

Your email address will not be published.