Monday , January 24 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ଶବ ଉଦ୍ଧାର

ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ଶବ ଉଦ୍ଧାର

ସାଲେପୁର,୧୯/୧୨ /୨୦୨୦(ଓଡିଶା ସମାଚାର/ଅଭୟ ଜେନା): ସାଲେପୁର ଥାନା ଅଂଚଳରେ ଘଟିଛି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା  । ସାଲେପୁର  ନିକଟବର୍ତ୍ତି  ଚିତ୍ରୋତ୍ପଳା ନଦୀପଠା ଛନ୍ଧାଵଣ ନିକଟରୁ ଜଣେ ଯୁବକର ଝୁଲାନ୍ତା ମୃତ ଦେହ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି  ।  ମୃତ ଯୁବକ ଜଣକ ହେଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ବାଲିସାହି ନିକଟସ୍ଥ ମାଛୁଆତି ଗ୍ରାମର କାର୍ତିକ କାଣ୍ଡି ଙ୍କ ପୁଅ ରାକେଶ କାଣ୍ଡି  । ସେ ଗତ ଦୁଇଦିନ ହେବ ଘରେ ଅନୁପସ୍ଥିତ ଥିଲେ  ।  ଆଜି ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ରାକେଶଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତ ଦେହ ଦେଖିବା ପରେ ପ୍ରଥମେ ତା’ଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ  ।  ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ପହଂଚି ଶବ ଜବତ କରି ବ୍ୟବଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇବା ସହ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି  । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

 

About admin

Check Also

ସ୍ଵାଧୀନ ପ୍ରାର୍ଥି  ନାରାୟଣ ଭୋଇଙ୍କ ନାମାଙ୍କନ

କଟକ,୨୩/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଆସନ୍ତା ତ୍ରସ୍ତରୀୟ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥି  ମାନଙ୍କର ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ ହେଉଥିବା ବେଳେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *