Friday , January 28 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ /   କୁହୁଡି ଯୋଗୁଁ ଯାତାୟତରେ ବାଧା   

  କୁହୁଡି ଯୋଗୁଁ ଯାତାୟତରେ ବାଧା   

ପାଟକୁରା,୧୩/୧୨/୨୦୨୦(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଗତ ତିନି ଚାରି ଦିନ ହେଲା ପାଟକୁରା ଅଂଚଳରେ ଘନ କୁହୁଡି ଲାଗି ରହିଛି । ସକାଳ ସମୟରେ ଘନ କୁହୁଡି ଢାଙ୍କି ରହୁଥିବାରୁ କମ୍ ଦୁରତ୍ୱରେ ଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କ ମୁହଁକୁ ମୁହଁ ଦେଖାଯାଉନାହିଁ ।  ସକାଳ ସମୟରେ ଘନକୁହୁଡି ଲାଗି ରହୁଥିବାରୁ ମୂଖ୍ୟତଃ ଛୋଟଛୋଟ ସ୍କୁଲ ପିଲାମାନେ ସାଇକେଲ ଯୋଗେ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନକୁ ପାଠ ପଢିବା ପାଇଁ ଯାଉଥିବାରୁ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି । ପାରାଦ୍ୱୀପ-ଚଣ୍ଡିଖୋଲ ରାଜପଥରେ ଯାତାୟତ କରିବା ପଥାଚାରୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବିପଦଜ୍ଜନକ ହୋଇପଡୁଛି । ରାଜପଥ ଓ ଅଂଚଳର ପ୍ରମୁଖ ରାସ୍ତାଘାଟରେ ଗାଡିମୋଟର ଯାତାୟତ କରିବାରେ ବହୁ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି । ଗାଡି ମୋଟରଗୁଡିକ ଲାଇଟ ଳଗାଇ ୧୦ରୁ୨୦କିମି ବେଗରେ ଯାଉଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି । ଚଳିତ ବର୍ଷର ଶୀତ ଆରମ୍ଭରୁ ଏହା ପ୍ରଥମ ଘନକୁହୁଡି ବୋଲି ଲୋକମାନେ ଆଲୋଚନା କରୁଛନ୍ତି । ଏହି କୁହୁଡି ପ୍ରାୟ ଦିନ ପ୍ରାୟ ସାଢେ ୯ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଢାଙ୍କି ହୋଇରହୁଛି ।  ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଜିଲ୍ଲାରେ ୯ହଜାର ୩ଶହ ପ୍ରାର୍ଥୀ ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦିତାରେ ଅବତୀର୍ଣ୍ଣ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା, ୨୭/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ପ୍ରତ୍ୟାହାର ପରେ ସର୍ବମୋଟ ୯ହଜାର ୩ଶହ ପ୍ରାର୍ଥୀ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦିତାରେ ଅବତୀର୍ଣ୍ଣ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *