Sunday , January 23 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ୪୨ ମୌଜ଼ା କଳପଡାରେ କାର୍ତ୍ତିକେଶ୍ୱର ପୂଜା ପାଳିତ

୪୨ ମୌଜ଼ା କଳପଡାରେ କାର୍ତ୍ତିକେଶ୍ୱର ପୂଜା ପାଳିତ

କଟକ ୦୫/୧୨/୨୦୨୦ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କଟକ ସଦର ବ୍ଲକ ୪୨ ମୌଜ଼ା ଉପକଣ୍ଠ କଳପଡାସ୍ଥିତ ମୁଦୁଲି ସାହିରେ କାର୍ତ୍ତିକେଶ୍ୱର ପୂଜା ନିରାଡ଼ମ୍ବରଭାବେ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି ମହତ ପୂଜାକର୍ମ ସଭାପତି ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ କ୍ଷୀରୋଦ ଚନ୍ଦ୍ର ମୁଦୁଲିଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ ତତ୍ତ୍ୱାବଧାନରେ ଅନୁଷ୍ଠିତହୋଇ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା କରାଯିବାସହ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜଗନ ମୁଦୁଲି,ବପୁନା ମୁଦୁଲି,ବିଭୁନା ମୁଦୁଲି,କାଳିଆ ମୁଦୁଲି,ବଳିଆ ସାହୁ,ସୁନିଲ ସାହୁ ତଥା ସ୍ଥାନୀୟ ବାସିନ୍ଦା,ବହୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ ଯୋଗଦେଇ ପ୍ରଭୁ କାର୍ତ୍ତିକେଶ୍ୱରଙ୍କ ଆଶିଷ ଲାଭ କରିଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ରକ୍ତଦାନ ଶିବିରରେ ସ୍ୱେଛାକୃତ ରକ୍ତଦାନ ପାଇଁ ନିବେଦନ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା, ୨୨/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-  ନେତାଜୀ ଜୟନ୍ତୀ ଅବସରରେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ସହରର କେଶପୁର ବଜାରସ୍ଥିତ ସମୀର ମୋଟର୍ସ ପକ୍ଷରୁ ଏକ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *