Monday , January 24 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ଭଲ ଖବର : ଏକା ଥରେ ରାଜ୍ୟରେ ସର୍ବାଧିକ ୫୭ ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଆରୋଗ୍ୟ ଲାଭ କଲେ

ଭଲ ଖବର : ଏକା ଥରେ ରାଜ୍ୟରେ ସର୍ବାଧିକ ୫୭ ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଆରୋଗ୍ୟ ଲାଭ କଲେ

ଭୁବନେଶ୍ୱର୧୮/୦୫/୨୦୨୦ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଏକା ଥରେ ଆଜି ରାଜ୍ୟରେ ସର୍ବାଧିକ ୫୭ ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଆରୋଗ୍ୟ ଲାଭ କରିଛନ୍ତି । ଗଂଜାମ ଜିଲାର ୪୦ ଜଣ ,ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲାର ୫ ଜଣ,ମୟୁରଭଂଜ ଜିଲାର ୪ ଜଣ, ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲା (ଭୁବନେଶ୍ୱର) ର ୩ ଜଣ, ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲାର ୨ ଜଣ, ସୁନ୍ଦରଗଡ଼, ବାଲେଶ୍ୱର ଓ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲାର ଜଣେ ଲେଖା ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି । ବର୍ତମାନ ଭୁବନେଶ୍ୱର କରୋନା ମୁକ୍ତ ହୋଇଛି । ଏହାକୁ ମିଶାଇ ମୋଟ ୨୭୭ ଜଣ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଆରୋଗ୍ୟ ଲାଭ କଲେଣି । ରାଜ୍ୟରେ ମୋଟ ଆକ୍ରାନ୍ତ ସଂଖ୍ୟା ୮୭୨ ସେଥିରୁ ୪ ଜଣ ଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବାବେଳେ ୨୭୭ ଜଣ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଆରୋଗ୍ୟ ଲାଭ କରିସାରିଲେଣି । ଅବଶିଷ୍ଟ ସକ୍ରିୟ ୫୯୫ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିକିତ୍ସାରତ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ସ୍ଵାଧୀନ ପ୍ରାର୍ଥି  ନାରାୟଣ ଭୋଇଙ୍କ ନାମାଙ୍କନ

କଟକ,୨୩/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଆସନ୍ତା ତ୍ରସ୍ତରୀୟ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥି  ମାନଙ୍କର ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ ହେଉଥିବା ବେଳେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *