Sunday , January 23 2022
Breaking News
Home / ପର୍ଯ୍ୟଟନ ଓ ସଂସ୍କୃତି / ବ୍ଲକସ୍ତରୀୟ ‘ପରବ” ୨୦୧୯ ଉଦଘାଟିତ

ବ୍ଲକସ୍ତରୀୟ ‘ପରବ” ୨୦୧୯ ଉଦଘାଟିତ

ଜୟପୁର, ୦୪/୧୧/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ଜୟପୁରରେ ବ୍ଲକ ସ୍ତରୀୟ ପରବ ୨୦୧୯ ଉଦଘାଟିତ ହୋଇଯାଇଛି । ବିଧାୟକ ତାରା ପ୍ରସାଦ ବାହିନୀପତି ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗଦେଇ ସ୍ଥାନୀୟ ଝାଙ୍କର ଦେବୀ ମନ୍ଦିର ପୂଜା ଅର୍ଚନା କରି ଏହି ପରବର ଶୁଭ ଉଦଘାଟ କରିଥିଲେ । ମନ୍ଦିରରୁ ଏକ ମଶାଲ ନେଇ ବ୍ଲକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପହସଚି ଥିଲେ । ସେଠାରେ ଏକ ସଭାର ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥିଲା । ଉକ୍ତ ସଭାରେ ବିଡିଓ ଏସ୍ ପଟ୍ଟନାୟକ, ବ୍ଲକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ସୁକାନ୍ତି ବାଗଦେରିଆ, ଜିଲା ପରିଷଦ ସଭ୍ୟା ବିନ୍ଦୁରାଣୀ ମିଶ୍ର, ମନଧର ଗାଦବା, ସମିତି ସଭ୍ୟ ରାଜେନ୍ଦ୍ର ସାହୁ, ସରପଂଚ ତ୍ରିନାଥ ମୁଦୁଲି ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ରକ୍ତଦାନ ଶିବିରରେ ସ୍ୱେଛାକୃତ ରକ୍ତଦାନ ପାଇଁ ନିବେଦନ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା, ୨୨/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-  ନେତାଜୀ ଜୟନ୍ତୀ ଅବସରରେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ସହରର କେଶପୁର ବଜାରସ୍ଥିତ ସମୀର ମୋଟର୍ସ ପକ୍ଷରୁ ଏକ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *