Wednesday , November 30 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ମ. ରାମପୁରରେ ପୁଣି ଭାରରେ  ବୁହାହେଲା ରୋଗୀ

ମ. ରାମପୁରରେ ପୁଣି ଭାରରେ  ବୁହାହେଲା ରୋଗୀ

କଳାହାଣ୍ଡି, ୦୩/୧୧/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର/ସଂଜୟ କୁମାର ସିଂହ)- କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲାରେ ପୁଣି ଭାର ବୁହାର ପୁନରାବୃତି । ଏଭଳି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା ମ.ରାମପୁର ବ୍ଲକର ମାଣିକେରା ପଞ୍ଚାୟତରେ । ଧୁଳୁଗୁଣ୍ଡି ଗ୍ରାମର ଶର୍ମିଷ୍ଟା ମାଝି ବାଲିଭଟା ଆଶ୍ରମ ସ୍କୁଲରେ ରହି ପାଠ ପଢୁଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଭୀଷଣ ଜ୍ବର ହୋଇଥିଲା । ସ୍କୁଲ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ତାଙ୍କ ପରିବାର ପାଖକୁ ଛାଡିବାକୁ ନେଇଥିଲେ । ହେଲେ ରାସ୍ତା ନଥିବାରୁ ସ୍କୁଲ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ତାଙ୍କୁ ଟାପରାଇଁ ନାଳରେ ଛାଡି ଦେଇଥିଲେ । ଫଳରେ ପରିବାର ଲୋକେ  ତାଙ୍କୁ ଭାରରେ ବୋହି ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ନେଇଥିଲେ । ଏହି ଆଦିବାସୀ ଅଧ୍ୟୁଷିତ ଦୁର୍ଗମ ଅଂଚଳରେ ବାରମ୍ବାର ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟୁଥିଲେ ହେଁ ରାଜ୍ୟ ସରକାର କି ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ଦୃଷ୍ଟି ଦେଉନଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହେଉଛି। ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

Leave a Reply

Your email address will not be published.