Friday , January 28 2022
Breaking News
Home / ତାଜା ଖବର / ଯୁବତୀ ନିଖୋଜ, ପାଣିରେ ବୁଜିଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ

ଯୁବତୀ ନିଖୋଜ, ପାଣିରେ ବୁଜିଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ୦୨/୧୧/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ବ୍ଲକ  ଅନ୍ତର୍ଗତ ଆୟବା ପଞ୍ଚାୟତର ନରଣପୁର ଗ୍ରାମର ଅଲେଖ ସେଠୀଙ୍କ ଝିଅ ପ୍ରମିଳା ସେଠୀ (୨୨) ଶନିବାର ଭୋର ପ୍ରାୟ ୪ଟା ସମୟରେ ଶୌଚ ହେବାକୁ  କହି ଘରୁ ଆସିଥିଲେ ।  ଦିନ ୯ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ଘରକୁ ନ ଫେରିବାରୁ ପରିବାର ଲୋକେ ଖୋଜା ଖୋଜି ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ  ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ପାଇନଥିଲେ  ।  ସେ ଶୌଚ ହେବା ସମୟରେ ନିକଟସ୍ଥ ଗୋବରୀ ନଦୀରେ ବୁଡିଯାଇଥିବାର ସନ୍ଦେହ କରି କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଦମକଳ ବାହିନୀକୁ ଖବର ଦିଆଯିବାରେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା  ସହକାରୀ ଅଗ୍ନିଶମ ଅଧିକାରୀ ବୀରଭଦ୍ର ଟୁଡୁଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ କର୍ମଚାରୀ ମାନେ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ପ୍ରାୟ ୪ ଘଂଟା ପାଣି ଭିତରେ ଖୋଜା ଖୋଜି କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର କୌଣସି ଖୋଜ ଖବର ପାଇ ନଥିଲେ । ଏହି  ଘଟଣାକୁ ନେଇ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଂଚଳରେ ବିଭିନ୍ନ କଥା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଏସଟିଏଫ୍ କୁ ବଡ଼ ସଫଳତା, ୪କେଜି ର ବ୍ରାଉନସୁଗାର, ନଗଦ ପ୍ରାୟ ୭୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା, ୩ ଟି ମାଉଜର ଓ ବହୁ ପରିମାଣର ଜୀବନ୍ତ ଗୁଳି ଜବତ

ନୟାଗଡ଼,୨୫/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଏସଟିଏଫ୍ କୁ ମିଳିଛି ଏକ ବଡ଼ ସଫଳତା । ୪କେଜି ର ବ୍ରାଉନସୁଗାର, ନଗଦ ପ୍ରାୟ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *