Monday , October 18 2021
Breaking News
Home / ତାଜା ଖବର / ହନୁମାନ ରାଇସମିଲ ମାଲିକଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ହନୁମାନ ରାଇସମିଲ ମାଲିକଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ୨୯/୧୦/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ସଦର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗରାପୁରସ୍ଥିତ ହନୁମାନ ରାଇସମିଲର ମାଲିକ ପ୍ରହଲ୍ଲାଦ ସାହୁ(୩୯) ବେକରେ ଗାମୁଛା ବାନ୍ଧି  ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଘଟଣାରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ଗୁଲନଗର ଗ୍ରାମର ପ୍ରହଲ୍ଲାଦ ସାହୁ କଟକ-ଚାନ୍ଦବାଲି ରାସ୍ତା କଡରେ ଗରାପୁର ଠାରେ ହନୁମାନ ରାଇସମିଲ ନାମରେ ଏକ ରାଇସମିଲ କରି ଚାଉଳ ବ୍ୟବସାୟ କରନ୍ତି । ସେ ପରିବାର ସହିତ ସେହି ରାଇସମିଲ ନିକଟରେ ରହୁଥିବା ବେଳେ ଗତ ସୋମବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ପାରିବାରିକ କଳହ କାରଣରୁ ବେକରେ ଗାମୁଛା ବାନ୍ଧି ସିଲିଂ ଫ୍ୟାନରେ ଝୁଲି ପଡିଥିଲେ । ମଙ୍ଗଳବାର ସକାଳ ପ୍ରାୟ ସାଢେ ୧୧ଟା ସମୟରେ ଘରଲୋକ ଦେଖିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟ କୁ ନେଇଥିବା ବେଳେ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ସଦର ଥାନା ପୋଲିସ ଶବ ଜବତ କରି ବ୍ୟବଛେଦ କରାଇବା ସହିତ ଏକ ଅପମୃତୁ୍ୟ ମାମଲା ଦାୟର କରି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଥିବା ଥାନା ଅଧିକାରୀ ପ୍ରମୋଦ କୁମାର ମଲ୍ଲିକ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଦୁଇ ବନ୍ଧୁକ ବେପାରୀ ଗିରଫ – ୨ ଟି ଦେଶୀ ବନ୍ଧୁକ, ୨ଟି ଗୁଳି, ଗୋଟିଏ ମାଗାଜିନ୍ ଜବତ

କଟକ ୧୫/୧୦/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ବନ୍ଧୁକ ବିକ୍ରି ପାଇଁ ଗ୍ରାହକ ଖୋଜୁଥିବା ବେଳେ ମାଲଗୋଦାମ ଥାନା ପୋଲିସ ହାତରେ ଧରା ପଡିଛନ୍ତି …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *