Thursday , May 26 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ଜଇପୁର ଠାରେ ପଲ୍ୟୁସନ ପରୀକ୍ଷା କେନ୍ଦ୍ର  ଉଦଘାଟିତ 

ଜଇପୁର ଠାରେ ପଲ୍ୟୁସନ ପରୀକ୍ଷା କେନ୍ଦ୍ର  ଉଦଘାଟିତ 

ତାରପୁର, ୨୯/୧୦/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ରଘୁନାଥପୁର ବ୍ଲକ୍ ଛପଡ଼ା ପଂଚାୟତ ଜଇପୁର ଠାରେ କିଙ୍ଗ ପଲ୍ୟୁସନ ସେଂଟର ଉଦଘାଟିତ ହୋଇଯାଇଛି । ସ୍ଥାନୀୟ ସରପଂଚ ବିଜୟ କୁମାର ସ୍ୱାଇଁ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଏହାକୁ ଉଦଘାଟନ କରିଥିବାବେଳେ ବିଜୁ କୃଷକ ମୋର୍ଚ୍ଚା ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ ଅନ୍ତର୍ଯ୍ୟାମୀ ରାଉତ , ପୂର୍ବତନ ସମିତି ସଭ୍ୟ ତାରାକାନ୍ତ ଜେନା ସମ୍ମାନୀତ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ପ୍ରତ୍ୟେକ ପେଟ୍ରୋଲ, ଡ଼ିଜେଲଓ ସିଏନଜି ଯାନ ଗୁଡ଼ିକର ସଠିକ ପରୀକ୍ଷଣ କରାଯାଇ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ମିଳିପାରିବ ବୋଲି ଏହାର ସତ୍ୱାଧିକାରୀ ରହିମ ଖାଁ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।  ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଓଡ଼ିଶା ପ୍ରଦେଶ ଗଠନରେ ଗଜପତି କୃଷ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ନାରାୟଣ ଦେବଙ୍କ ଅବଦାନ ଅତୁଳନୀୟ

ଭୁବନେଶ୍ୱର , ୨୫/୦୫/୨୦୨୨( ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର )-: ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଓଡ଼ିଶା ପ୍ରଦେଶ ଗଠନର ଅନ୍ୟତମ ସୂତ୍ରଧର, ଓଡ଼ିଶାର ପ୍ରଥମ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *