Wednesday , October 27 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ତୁଳସୀ ଚେତନା ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ ତୁଳସୀ ବିବାହ ଓ କନ୍ଦରାସୁର ବଧ ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ

ତୁଳସୀ ଚେତନା ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ ତୁଳସୀ ବିବାହ ଓ କନ୍ଦରାସୁର ବଧ ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା,୨୫/୧୦/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ତୁଳସୀ ଚେତନା ପରିଷଦର ଏକ ସାଧାରଣ ପରିଷଦ ବୈଠକ  ପରିଷଦର କାର୍ଯ୍ୟାକାରୀ  ସଭାପତି ଅମ୍ବିକା ପ୍ରସାଦ ଦାସଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଗୋପସ୍ଥିତ ଶ୍ରୀରାମ ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ଆସନ୍ତା ନଭେମ୍ବର ମାସ ୯ତାରିଖରେ ତୁଳସୀ ବିବାହ ଓ କନ୍ଦରାସୁର ବଧ ଉତ୍ସବ ଉପଲକ୍ଷେ  ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ବୈଠକରେ ତୁଳସୀ ବିବାହ ଓ କନ୍ଦରାସୁର ବଧ ଉସôବ ନିମନ୍ତେ  କି କି ବ୍ୟବସ୍ଥା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଛି ଏବଂ ଆଉ କେଉଁ କେଉଁ ପଦକ୍ଷେପ ନିଆଯିବ ସେ ସମ୍ପର୍କରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇ ନିଷ୍ପତି ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି ବୈଠକରେ ପରିଷଦର କର୍ମକର୍ତା ଓ ସଦସ୍ୟ ଫକିର ଚରଣ ଖଟୁଆ, କୃଷ୍ଣ ଚନ୍ଦ୍ର ନାୟକ, ସୁଧାଂଶୁ ଶେଖର ପଣ୍ଡା, ଶଙ୍କର୍ଷଣ ପଣ୍ଡା, ପାର୍ବତୀ ନାୟକ, ପ୍ରକାଶ ଚନ୍ଦ୍ର ପରିଡା, ସମୀର କୁମାର ଚାନ୍ଦ, ହିମାଂଶୁ ପଣ୍ଡା, ନୃସିଂହ  ପତ୍ରୀ, ବାସୁଦେବ ଦାସ, ଦେବେନ୍ଦ୍ର ରାଉତ, ଚକ୍ରଧର ସାହୁ, ହେମନ୍ତ ମଳିକ, ହୃଷିକେଶ ସାହୁ, ସୁବାଷ ପାତ୍ର, ନୃସିଂହ ଚରଣ ତ୍ରିପାଠୀ ପ୍ରମୁଖ ଯୋଗଦେଇ ଆଲୋଚନାରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଯୁବ ରେଡକ୍ରସର ସଙ୍କୁଳ ସ୍ତରୀୟ ଶିବିର ଉଦଘାଟିତ 

ବାଲିଗୁଡ଼ା,୨୬/୧୦/୨୧(ଓଡିଶା ସମାଚାର/ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ): କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ବାଲିଗୁଡ଼ା ସ୍ଥିତ ଆଦିବାସୀ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲାର ଦ୍ଵିତୀୟ ଯୁବ ରେଡକ୍ରସ୍ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *