Sunday , January 23 2022
Breaking News
Home / ତାଜା ଖବର / ପାରାଦୀପରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା

ପାରାଦୀପରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା

ପାରାଦୀପ ୨୨/୧୦/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ବନ୍ଦର ନଗରୀ ପାରାଦୀପରେ ପୃଥକ ପୃଥକ ଭାବେ ଦୁଇଟି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଯାଇଛି । ସୋମାବର ଘଟିଥିବା ପ୍ରଥମ ଘଟଣାଟି ଗୋପାଳଜିୟୁ କଲୋନୀର ୪ନଂ ଗଳିରେ ଅନିଲ କୁମାର ରାଉଳ, ୫୨ବର୍ଷ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ବେକରେ ରଶି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ବେଳେ ବୃନ୍ଦାବନ କଲୋନୀର ୮ବର୍ଷର ଛୋଟ ଝିଅ ଛଦ୍ମନାମ ଡଲି ଓଢଣୀରେ ଖେଳୁଥିବା ସମୟରେ ବେକରେ ଗୁଡାଇ ହୋଇ ଯିବାରୁ ମୃତୁ୍ୟ ଘଟିଛି । ଏହି ଦୁଇ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣାର ପାରାଦୀପ ଆଦର୍ଶ ଥାନା ତରଫରୁ ୩୧/୧୯ ଏବଂ ୩୨/୧୯ କେସ୍ ରୁଜୁ କରି ଦୁଇଟି ଶବକୁ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇ ତଦନ୍ତ ଚଳାଇ ଥିବା ଖବର ମିଳିଛି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

କିସିଣ୍ତା ଥାନା ସମ୍ମୁଖରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା

ସମ୍ବଲପୁର ୨୦/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ସମ୍ବଲପୁର ଜିଲ୍ଲା କିସିଣ୍ଡା ଥାନା ସମ୍ମୁଖରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *