Thursday , October 6 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ଛାତ୍ର ନେତା ସୁଦୀପ୍ତ ପ୍ରକାଶ ପୃଷ୍ଟି

ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ଛାତ୍ର ନେତା ସୁଦୀପ୍ତ ପ୍ରକାଶ ପୃଷ୍ଟି

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୯/୧୦/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଆମ ଦେଶ ର ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଶ୍ରୀ ରାମନାଥ କୋବିନ୍ଦ ଦୁଇ ଦିନିଆ ଓଡିଶା ଗ୍ରସ୍ତ ରେ ଥିବା ସମୟରେ  ବିଜୁ ଛାତ୍ର ଜନତା ଦଳ ର  ଭୁବନେଶ୍ୱର ଜୋନ୍ ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ ସୁଦୀପ୍ତ ପ୍ରକାଶ ପୃଷ୍ଟି ରାଜ ଭବନ ରେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରିବା ସହ ପୁଷ୍ପଗୁଚ୍ଛ ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି । ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରିବା ସମୟ ରେ ଓଡିଶା ଛାତ୍ର ସମାଜ ରେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ଅବହେଳା ହେତୁ ଯେଉଁ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିଛି ତା ଉପରେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଙ୍କୁ ଅବଗତ କରାଇଛନ୍ତି। ମାନ୍ୟବର ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଏହି ସମସ୍ୟା ର ନିଶ୍ଚିତ ସମାଧାନ କରିବେ ବୋଲି ପ୍ରତିଶୃତି ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟ ରେ ଛାତ୍ର ନେତା ସାହିଲ୍ ହରିଚନ୍ଦନ, ଶୁଭାଶିଷ ପ୍ରଧାନ, ସମ୍ବିତ୍ ସ୍ୱାଇଁ,ଦେବାଶିଷ ଜେନା ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

Leave a Reply

Your email address will not be published.