Monday , December 6 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ପୂର୍ବତନ ସରପଂଚ କୃଷ୍ଣ ଚନ୍ଦ୍ର ବେଉରାଙ୍କ ସ୍ମୃତିରେ ମାହାଳହାଟ ବଜାର ବନ୍ଦ

ପୂର୍ବତନ ସରପଂଚ କୃଷ୍ଣ ଚନ୍ଦ୍ର ବେଉରାଙ୍କ ସ୍ମୃତିରେ ମାହାଳହାଟ ବଜାର ବନ୍ଦ

ତାରପୁର,୧୮/୧୦/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି ବ୍ଲକ୍ ଉତରକୂଳ ପଂଚାୟତର ପୂର୍ବତନ ସରପଂଚ ତଥା ସୁଦାମବତୀ ଅପେରାର ମାଲିକ କୃର୍ଷ୍ଣ ଚନ୍ଦ୍ର ବେଉରାଙ୍କର ୮୪ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପରଲୋକ ଘଟିିଛି । ସେ ତାଙ୍କ ଜୀବ ଦଶା ମଧ୍ୟରେ ଗ୍ରାମ ତଥା ପଂଚାୟତର ବିଭିନ୍ନ ସାମୁହିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନେତୃତ୍ୱ ନେବା ଫଳରେ ଜନ ମାନସରେ ଆଦୃତ ହେଉଥିଲେ । ତାଙ୍କ ପରଲୋକରେ ମାହାଳହାଟ ବଜାର କମିଟି ପକ୍ଷରୁ ଏକ ଶୋକ ସଭା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣରୂପେ ବଜାର ବନ୍ଦ ରହିଥିଲା । ଏହି ଶୋକ ସଭାରେ ବଜାର କମିଟିର ସଭାପତି ପ୍ରଫୁଲ ଚନ୍ଦ୍ର ପରିଡ଼ା, ସମ୍ପାଦକ ପ୍ରତାପ ଚନ୍ଦ୍ର ଦାସ, ସରପଂଚ ଦିଲିପ କୁମାର ବିଶ୍ୱାଳ, ରବିନ୍ଦ୍ର ସାହୁ, ପବିତ୍ର ସାହୁ , ରଂଜନ ସାହୁ , ଅକ୍ଷୟ ସ୍ୱାଇଁ, ଜିତନ ବେଉରା , ମାନସ ପରିଡ଼ା, ୍ରସିତ ପରିଡ଼ା, ରାଜେନ୍ଦ୍ର ସାହୁ, ପ୍ରକାଶ ବେଉରା, ସୁବୋଧ ବେଉରା,ବୁଲା ଲେଙ୍କା , ଅଜୟ ବାରିକ, ପ୍ରଦୀପ ବାରିକ, ପପୁନା ବାରିକ, କିଶୋର ସାହୁ, ଶିବ ସେଠୀ ପ୍ରମୁଖ ସାମିଲ ଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ରାଜଧାନୀର ଡ଼େଲଟା ଛକ ରେ ଥିବା ଲକ୍ଷ୍ମୀନାରାୟଣ ଜୁଏଲାରୀ ରୁ କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ସୁନା ଗହଣା ଓ ନଗଦ ଟଙ୍କା ଲୁଟ ଅଭିଯୋଗ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୦୫/୧୨/୨୦୨୧ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ରାଜଧାନୀର ଡ଼େଲଟା ଛକ ରେ ଥିବା ଲକ୍ଷ୍ମୀନାରାୟଣ ଜୁଏଲାରୀ ର ଗ୍ରୀଲ ଓ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *