Monday , February 6 2023
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ତାରପୁର ପଂଚାୟତରେ ୩୫ ହିତାଧିକାରୀଙ୍କୁ ନୂତନ ଭତା ପ୍ରଦାନ 

ତାରପୁର ପଂଚାୟତରେ ୩୫ ହିତାଧିକାରୀଙ୍କୁ ନୂତନ ଭତା ପ୍ରଦାନ 

ରଘୁନାଥପୁର, ୧୬/୧୦/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ରଘୁନାଥପୁର ବ୍ଲକ୍ ତାରପୁର ପଂଚାୟତରେ ୩୫ ଜଣ ନୂତନ ହିତାଧିକାରୀଙ୍କୁ ଭତା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି ।  ସରପଂଚ ସରୋଜ କୁମାର ଦାଶ ପଂଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ  ଯୋଗ୍ୟ ହିତାଧିକାରୀଙ୍କୁ ୨ ମାସର ବକେୟା ସହ ମୋଟ ୧୫ ଶହ ଲେଖା ପ୍ରଦାନ କରିଥିବାବେଳେ  ପିଇଓ ଅଭିଜିତ ଦାସ  ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ ।  ଦୀର୍ଘଦିନ ଧରି  ଭତା ଅପେକ୍ଷାରେ ଥିବା  ହିତାଧିକାରୀମାନେ  ଭତା ପାଇଁ ଖୁସି ପ୍ରକଟ କରିଛନ୍ତି ।  ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ୱାର୍ଡ଼ ସଭ୍ୟ ସଭ୍ୟାଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ବୃଦ୍ଧ ବୃଦ୍ଧା ମାନଙ୍କୁ ଭତା ପ୍ରଦାନ କରାଯିବା ସହ  ସରକାରଙ୍କ ବିଭିନ୍ନ ଜନକଲ୍ୟାଣ ଯୋଜନା ସମ୍ପର୍କରେ ଅବଗତ କରାଯାଇଥିଲା ।  ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ଓ ପଲିଥିନ ବ୍ୟବହାର ନିଷେଧ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧ୍ୟ ସଚେତନ କରାଯାଇଥିଲା । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

Leave a Reply

Your email address will not be published.