Monday , January 24 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ମାଛଧରା ଟ୍ରଲର ବୁଡ଼ି ମତ୍ସ୍ୟଜିବୀ ନିଖୋଜ ଘଟଣା : ୧ ମୃତ , ୧ ନିଖୋଜ

ମାଛଧରା ଟ୍ରଲର ବୁଡ଼ି ମତ୍ସ୍ୟଜିବୀ ନିଖୋଜ ଘଟଣା : ୧ ମୃତ , ୧ ନିଖୋଜ

ପାରାଦ୍ୱୀପ,୦୯/୧୦/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଗତକାଲି ଏକ ମାଛଧରା ଟ୍ରଲର ନେହେରୁବଙ୍ଗଳା ନିକଟ ମୁହାଣରେ ବୁଡ଼ି ଯିବା ଫଳରେ ୩ ଜଣ ମତ୍ସ୍ୟଜିବୀ ନିଖୋଜ ଥିଲେ । ହେସମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଚ୍ଚଙ୍କର ମୃତ ଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ବର୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ନିଖୋଜ ଅଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ନାଁ ଲକ୍ଷ୍ମୀଧର ଦାସ । ୬ ଦିନ ତଳେ ମା ଜାଡ଼ୁଆ ନାମକ ଟ୍ରଲରଟି ରେ ୫ ଜଣ ମତ୍ସ୍ୟଜିବୀ ମାଛ ଧରିବାକୁ ଗଭୀର ସମୁଦ୍ରକୁ ଯାଇ ମାଛ ଧରି ଫେରୁଥିବାବେଳେ ଏହି ଟ୍ରଲରଟି ନେହେରୁବଙ୍ଗଳା ନିକଟ ମୁହାଣରେ ବାଲିଚରରେ ଧକା ଖାଇ ବୁଡ଼ିଯାଇଥିଲା । ଟ୍ରଲରଟି ବୁଡ଼ିଯିବା ପରେ ପାଖରେ ଥିବା ଅନ୍ୟ ଟ୍ରଲର କର୍ମଚାରୀ ଓ ମେରାଇନ ଥାନା ପୋଲିସ୍ ୩ ଜଣଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିବାବେଳେ ଆଜି ସକାଳେ ଜଣଙ୍କ ମୃତ ଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି ର ତେବେ ବର୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଲକ୍ଷ୍ମୀଧର ଦାସ ନାମକ ଜଣେ ମତ୍ସ୍ୟ ଜିବୀ ନିଖୋଜ ଅଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ସ୍ଵାଧୀନ ପ୍ରାର୍ଥି  ନାରାୟଣ ଭୋଇଙ୍କ ନାମାଙ୍କନ

କଟକ,୨୩/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଆସନ୍ତା ତ୍ରସ୍ତରୀୟ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥି  ମାନଙ୍କର ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ ହେଉଥିବା ବେଳେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *