Wednesday , October 20 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ଗୋଷ୍ଠୀଗୃହର ଶିଳାନ୍ୟାସ

ଗୋଷ୍ଠୀଗୃହର ଶିଳାନ୍ୟାସ

ସୁନାବେଡା,୦୭/୧୦/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ସୁନାବେଡା ପୌର ପରିଷଦ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ଶୁଭଶ୍ରୀ ମଲ୍ଲିକ ସେମିଳିଗୁଡା ତଳ ଗାନ୍ଧୀନଗରରେ ୫ଲକ୍ଷଟଙ୍କା ବ୍ୟୟରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଏକ ଗୋଷ୍ଠୀଗୃହ ଓ ଏକ ପାର୍କର ଶିଳାନ୍ୟାସ କରିଥିଲେ । ଉକ୍ତ ପାର୍କ ଓ ଗୋଷ୍ଠୀଗୃହ ନିର୍ମାଣ ହେବାପରେ ତଳଗାନ୍ଧୀନଗର ଅଂଚଳର ବହୁ ଲୋକେ ଏହାର ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଫାଇଦା ପାଇପାରିବେ ବୋଲି ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ଶ୍ରୀମତୀ ମଲ୍ଲିକ କହିଥିଲେ । ଏହି ଅବସରରେ କନିଷ୍ଠ ଯନ୍ତ୍ରୀ ଅରୁଣ ନାୟକ, ବିଜେଡି ଜିଲା ଯୁବ ଉପସଭାପତି ଭତର ମଲ୍ଲିକ, ମା ସରସ୍ୱତୀ ଶିଶୁମନ୍ଦିରର ସଭାପତି ରାଜେଶ ମହାରଣଙ୍କ ସମେତ ତଳ ଗାନ୍ଧୀନଗର ଅଂଚଳର ବହୁ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ସମସ୍ୟା ରେ ଜର୍ଜରିତ କରଡ଼ା ପଞ୍ଚାୟତ : ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ସମସ୍ୟା ନ ସୁଧୁରିଲେ ଭୋଟ ବର୍ଜନ ନିଷ୍ପତି

ବାଲିଗୁଡା,୨୦/୧୦/୨୧(ଓଡିଶା ସମାଚାର/ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ):ମୋବାଇଲ ଟାୱାର ନାହିଁ ତ ଭୋଟ ନାହିଁ, ଭୋଟ କଥା ପୁରାପୁରି ଭୁଲିଯାଅ ବୋଲି ଏବେଠାରୁ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *