Wednesday , January 19 2022
Breaking News
Home / ତାଜା ଖବର / ବଜ୍ରପାତରେ ୨ ଗୋରୁ ମୃତ, ଜଗୁଆଳ ଆହତ

ବଜ୍ରପାତରେ ୨ ଗୋରୁ ମୃତ, ଜଗୁଆଳ ଆହତ

କେନ୍ଦୁଝର, ୩୦/୦୯/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ତେଲକୋଇ ବ୍ଲକ ଜଗମୋହନପୁର ଗ୍ରାମ ପଂଚାୟତର ସରୁଆଳୀଠାରେ ଶୁକ୍ରବାର ଅପରାହ୍ନରେ ବଜ୍ରାଘାତରେ ୨ ଗୋରୁଙ୍କର ମୃତୁ୍ୟ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଗୋରୁ ଚରାଳି ଆହତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ମିଳିଥିବା ଖବର ଅନୁସାରେ, ଶୁକ୍ରବାର ଅପରାହ୍ନ ୪ଟା ୩୦ରେ ପଂଚାୟତ ନିକଟସ୍ଥ ଆମ୍ବ ବଗିଚାରେ ଗୋରୁ ଚରୁଥିବାବେଳେ ବଜ୍ରାଘାତ ହୋଇଥିଲା । ବଜ୍ରାପାତରେ ବୃନ୍ଦାବନ ଖୁଂଟିଆଙ୍କ ଗୋଟିଏ ଏବଂ ନିଶାକର ଖୁଂଟିିଆଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଗୋରୁକୁ ମିଶାଇ ୨ଟି ଗୋରୁଙ୍କର ମୃତୁ୍ୟ ହୋଇଛି । ଗୋରୁ ଚରାଳି ସୁନିଆ ମଧ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଦୁଇ ବାଇକ୍ ମୁହାଁ ମୁହିଁ ଧକ୍କା : ଜଣେ ଗୁରୁତର ଆହତ

ବାଲିଗୁଡା,୧୬/୦୧/୨୨(ଓଡିଶା ସମାଚାର/ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ):କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ବାଲିଗୁଡ଼ା ଥାନା ଦଣ୍ଡପଦର ଠାରେ ରବିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଦୁଇ  ବାଇକ୍ ମୁହାଁ ମୁହିଁ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *