Sunday , May 29 2022
Home / ବିଶେଷ / ଡ଼କାୟତି ଘଟଣାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ଡ଼କାୟତି ଘଟଣାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ଆଳି , ୨୬/୦୯/୨୦୧୯ ( ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ଆଳି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଭରତପୁର ଗ୍ରାମରେ ହୋଇଥିବା ଡକାୟତି ଘଟଣାରେ ପୁଲିସକୁ କ୍ରମାଗତ ସଫଳତା ମିଳିଛି । କିଛିଦିନ ତଳେପୁଲିସ ୮ ଜଣ ଡ଼କାୟତଙ୍କ ସହ ଏକ ସୁନା ବ୍ୟବସୟୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଥିଲା । ଗତକାଲି ରାତିରେ ଆଳି ପୁଲିସ ମୁନା ଦାସ, ବବ ଦାସଙ୍କୁ ଗିରଫ କାରି କୋର୍ଟ କରିଛି । ଏଥିସହିତ ମହାକାଳପଡା ବନଦୁର୍ଗା ଜୁଏଲାରୀର ସୁନା ବ୍ୟବସାୟୀ ସଂଜୟ ସାହୁଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରାଯାଇଛି । ତେବେ ଏହି ଦୁଇ ଡ଼କାୟତ ମୂଳସାହି ଗ୍ରାମରେ ହୋଇଥିବା ଚୋରି ସହ ଆଳିରେ ବିଭିନ୍ନ ଜାଗାରେ ଡ଼କାୟତିର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବୋଲି ଆଳି ଥାନା ଅଧିକାରୀ ସଲିଳ କୁମାର ପ୍ରଧାନ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ପହଣା ତିକନପୁର ନଦୀ ବନ୍ଧ ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ

ଗରଦପୁର, ୨୮/୦୫/୨୦୨୨( ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର )-ପହଣା ଠାରୁ ତିକନପୁର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସାଢ଼େ ୩ କିମି ବାମ ପାଶ୍ୱର୍ ଚିତ୍ରୋପôଳା ନଦୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *