Friday , January 21 2022
Breaking News
Home / ତାଜା ଖବର / ବଜ୍ରପାତରେ ଘର କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ   

ବଜ୍ରପାତରେ ଘର କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ   

ଗରଦପୁର ୨୩/୦୯/୨୦୧୯ ( ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଆଜି ସକାଳ ୯ଟା ସମୟରେ ମେଘ ସହିତ ଆକଷ୍ମିକ ବଜ୍ରପାତ ଘଟିବାରୁ ପାଟକୁରା ପଂଚାୟତର ଜଗଦ୍ଧଳପୁର ଗ୍ରାମର କେଦାର ସାମନ୍ତସିଂହାରଙ୍କ ଦ୍ୱିତଳ କୋଠା ଘରର କ୍ଷିତଗ୍ରସ୍ତ ଘଟିଛି । କେଦାରଙ୍କ ପରିବାର ତଳ ମହଲା ଘରେ ରହୁଥିବାବେଳେ, ଉପର ଘରର ଛାତ ଗତ କିଛି ଦିନ ହେଲା ପଡିଛି । ଆଜି ସକାଳ ସମୟରେ ବଜ୍ରପାତ ଘଟିବାରୁ  ଉପର ଘର କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟବହୃତ ହୋଇଥିବା ଏକ ବଡ ବାଉଁଶ ଖଣ୍ଡ ଖଣ୍ଡ ହୋଇପଡିଥିବାବେଳେ, ଘରେ ଥିବା ଫ୍ୟାନ୍,ଫ୍ରିଜ୍,ବିଦ୍ୟୁତ୍ ବଲ୍ବ,ଟିଭି ଓ ସମସ୍ତ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଉପକରଣରଗୁଡିକ ପୋଡିଯାଇଥିବାର ଜଣାଯାଇଛି ।  ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

କିସିଣ୍ତା ଥାନା ସମ୍ମୁଖରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା

ସମ୍ବଲପୁର ୨୦/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ସମ୍ବଲପୁର ଜିଲ୍ଲା କିସିଣ୍ଡା ଥାନା ସମ୍ମୁଖରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *