Monday , October 18 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ /        ମେଗା ସ୍ୱୟଂ ସହାୟତା ଗୋଷ୍ଠୀ ସମନ୍ୱୟ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ

       ମେଗା ସ୍ୱୟଂ ସହାୟତା ଗୋଷ୍ଠୀ ସମନ୍ୱୟ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ

 

କଳାହାଣ୍ଡି ,୨୧/୦୯/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା ଜୟପାଟଣା ପଂଚାୟତ ଅଫିସ ପରିସରରେ ମେଗା ସ୍ୱୟଂ ସହାୟତା ଗୋଷ୍ଠୀ ସମନ୍ୱୟ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଜୟପାଟଣା ଷ୍ଟେଟବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଓ ଓଶଲଏମ ତରଫରୁ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରଖାଯାଇଥିଲା । ସ୍ୱୟଂସହାୟତା ଗୋଷ୍ଠୀର ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ବ୍ୟାଙ୍କ ଋଣ ଯୋଗାଇ ଦେଲେ ସେମାନେ କିଛି ବ୍ୟବସାୟ କରି ନିଜ ଗୋଡରେ ନିଜେ ଠିଆହୋଇ ପାରିବେ ବୋଲି ଏହିକାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରଖା ଯାଇଥିଲା ।ଏହିକାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଜୟପାଟଣା ବିଡିଓ ଏବଂ ଭାରତୀୟ ଷ୍ଟେଟବ୍ୟାଙ୍କର ଅଧିକାରୀମାନେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ବାଇକ୍ ଧକା ରୁ ରଘୁନାଥପୁର ଅଂଚଳରେ ଜଘନ୍ୟ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ

ଯୁବକଙ୍କୁ ସଂଘବଦ୍ଧ ଭାବେ ପିଟିପିଟି ହତ୍ୟା, ୪ ଗଲେ ଜେଲ – ଅନ୍ୟମାନେ ଫେରାର ରଘୁନାଥପୁର ୧୮/୧୦/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଯୁବକଙ୍କୁ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *