Tuesday , December 7 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ନାବାଳିକା ଦୁସ୍କର୍ମ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ବିଭିନ୍ନ ଦଫାରେ ୨୦ ବର୍ଷ ଜେଲ ୫୦ ହଜାର ଜୋରିମାନା

ନାବାଳିକା ଦୁସ୍କର୍ମ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ବିଭିନ୍ନ ଦଫାରେ ୨୦ ବର୍ଷ ଜେଲ ୫୦ ହଜାର ଜୋରିମାନା

କନ୍ଧମାଳ, ୨୦/୦୯/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଫୁଲବାଣୀ ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲା ଜଜ ଏବଂ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପୋକ୍ସୋ କୋର୍ଟ ବିଚାରପତି ସମରବିଳାସ ବେହେରା ଖଜୁରିପଡା ଥାନା ଅଂଚଳର ଏକ ୧୨ ବର୍ଷର ନାବାଳିକାକୁ ରାତିରେ ଉଠାଇନେଇ ଦୁସ୍କର୍ମ କରିଥିବା ମାମଲାର ବିଚାରଣ କରି ଘଟଣାର ୭ ଜଣ ସାଖିଙ୍କ ବୟାନ ଡାକ୍ତରୀ ରିପୋର୍ଟ ଏବଂ ପିଡିତାଙ୍କ ବୟାନକୁ ଆଧାର କରି ଅଭିଯୁକ୍ତ ଖଜୁରିପଡା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କୁକୁରକୁମ୍ପା ଗ୍ରାମର ଦଶରଥ ସେଠୀ (୨୦) ଓରଫ୍ ବୁଲୁକୁ ବିଭିନ୍ନ ଦଫାରେ ୨୦ ବର୍ଷ ସଶ୍ରମ କାରାଦଣ୍ଡ ସହିତ ୫୦ ହାଜର ଟଙ୍କା ଜୋରିମାନା ଦଣ୍ଡରେ ଦଣ୍ଡିତ କରିଛନ୍ତି । ଜୋରିମାନା ଅନାଦେୟ ତାକୁ ଆଉ ୬ ମାସ ଅଧିକ ଜେଲ ଦଣ୍ଡ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିବ ବୋଲି ନିଜ ରାୟରେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ବିଚାରପତି । ଆଦାୟ ଜୋରିମାନା ଅର୍ଥକୁ ପିଡିତାଙ୍କୁ କ୍ଷତିପୁରଣ ବାବଦରେ ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଘଟଣା ଅନୁସାରେ ଗତ ୨୮/୦୮/ ୨୦୧୫ ତାରିଖରେ ପିଡିତା ଶୌଚପାଇଁ ନିକଟସ୍ଥ ପଡିଆକୁ ଯାଇଥିବାବେଳେ ଦଶରଥ ତାର ଆଉଜଣେ ବନ୍ଧୁ ସହିତ ସେଠାରେ ପହଂଚି ପିଡିତାକୁ ଜୋରଜବରଦସ୍ତ କରି ଉଠାଇନେଇ ନିକଟରେ ଥିବା ଏକ ତେନ୍ତୁଳି ଗଛ ମୁଳରେ ତାସହିତ ଦୁସ୍କର୍ମ କରିଥିଲା । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଜଗତସିଂହପୁର  ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ବାବା ସାହେବ ଆମ୍ବେଦକରଙ୍କ ଶ୍ରାଦ୍ଧବାର୍ଷିକୀ ପାଳିତ

 ଜଗତସିଂହପୁର ୦୬/୧୨/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ସମ୍ବିଧାନ ପ୍ରଣେତା,ଆଇନଜ୍ଞ,ସମାଜ ସଂସ୍କାରକ,ବିଶିଷ୍ଟ ରାଜନିତୀଜ୍ଞ,ଭାରତ ରତ୍ନ ଡକ୍ଟର ବାବା ସାହେବ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *