Friday , October 22 2021
Breaking News
Home / ତାଜା ଖବର / ତାଜା ଖବର :  ଗଂଜାମ ପୋଲିସ୍ ର ଆଉ ଏକ ଏନକାଉଂଟର , ଅପରାଧୀ ପ୍ରମୋଦ ଆହତ

ତାଜା ଖବର :  ଗଂଜାମ ପୋଲିସ୍ ର ଆଉ ଏକ ଏନକାଉଂଟର , ଅପରାଧୀ ପ୍ରମୋଦ ଆହତ

ଗଂଜାମ,୧୫/୦୯/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଆଜି ଭୋର ପ୍ରାୟ ସାଢ଼େ ୪ ଟା ବେଳେ ପାଲୁର- କୃଷ୍ଣପ୍ରସାଦ ରୋଡ଼୍ ରେ ଏନକାଉଂଟର ହୋଇଛି । ମିଳିଥିବା ତାଜା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ପ୍ରମୋଦ ବାରିକ ଜଣେ ଦୁର୍ଦ୍ଧାନ୍ତ ଅପରାଧି, ତା ନାମରେ ଅନେକ ଅପରାଧିକ ମାମଲା ରହିଥିବାବେଳେ ବିଜେଡ଼ି ନେତା ସୁଧୀର ପାଢ଼ୀକୁ ବୋମା ମାଡ଼ ଘଟଣାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଥିଲା । ତାକୁ ଧରିବା ପାଇଁ ପୋଲିସ୍ ଜାଲ ବସାଇଥିଲା । ବଢ଼ିଭୋର ସମୟରେ ସେ ପାଲୁର- କୃଷ୍ଣପ୍ରସାଦ ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା ସୁଚନା ପାଇ ପୋଲିସ୍ ସେଠାରେ ପହଂଚିଥିଲା । ପୋଲିସ କୁ ଦେଖି ସେ ପୋଲିସ୍ ଉପରକୁ ଗୁଳି ଚଳାଇ ଖସିଯିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲା । ପୁଲିସ୍ ପାଲଟା ଗୁଳି  ଚଳାଇବାରୁ ଗୋଟିଏ ଗୁଳି ତାର ଡ଼ାହାଣ ଗୋଡ଼ରେ ବାଜିଥିଲା । ସେ ଆଉ ଯାଇ ପାରିନଥିଲା । ତା ଠାରୁ ଗୋଟିଏ ମାଉଜର, ୨ ରାଉଣ୍ଡ ଗୁଳି ଓ ତା ବାଇକ୍ ଜବତ ହୋଇଛି । ଆହତ ଅବସ୍ଥାରେ ତାକୁ ପ୍ରଥମେ ଛତ୍ରପୁର ହସପିଟାଲରେ ନିଆଯାଇ ପ୍ରାଥମିକ ଚିକିତ୍ସା ପରେ ଏମକେସିଜି ମେଡ଼ିକାଲ କଲେଜ ହସପିଟାଲ ରେ ଭର୍ତି କରାଯାଇଛି । ଗୁଳି ବିନିମୟ ସମୟରେ ୨ ଜଣ କନେଷ୍ଟବଳ ମଧ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଗତକାଲି ପୋଲିସ୍ ଏନକାଉଂଟରରେ ଆହତ ହୋଇଥିବା ସୁଶାନ୍ତ ବେହେରା ଆଲିଆସ କୋକୋର ସେ ଜଣେ ସହଯୋଗୀ ବୋଲି ପୋଲିସ୍ ପ୍ରକାଶ କରିଛି । ଏହା ଗଂଜାମ ପୋଲିସ୍ ର ୭୧ ତମ ଏନକାଉଂଟର । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ପୁରୀ ସମୁଦ୍ରରେ ଗାଧୋଇବା ବେଳେ ଭାସିଗଲେ ଦୁଇ ଜଣ ପର୍ୟ୍ୟଟକ – ଜଣେ ମହିଳା ପର୍ଯ୍ୟଟକ ଉଦ୍ଧାର, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ନିଖୋଜ

ପୁରୀ ୧୯/୧୦/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ପୁରୀ ସମୁଦ୍ରରେ ଗାଧୋଇବା ବେଳେ ଅଘଟଣ । ଭାସିଗଲେ ଦୁଇ ଜଣ ପର୍ୟ୍ୟଟକ । ଚକ୍ରତୀର୍ଥ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *