Sunday , October 24 2021
Breaking News
Home / ତାଜା ଖବର / ମା’କୁ ହତ୍ୟାକଲା ପୁଅ – ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୁଅ ଗିରଫ

ମା’କୁ ହତ୍ୟାକଲା ପୁଅ – ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୁଅ ଗିରଫ

କୋରାପୁଟ, ୧୩/୦୯/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-କୋରାପୁଟ ଟାଉନ୍ ଥାନା ସୁନାପୁର୍ ଅଂଚଳରେ ପସନ୍ଦର ଖାଦ୍ୟ ନଦେବାରୁଉତ୍ୟକ୍ତ ହୋଇ ମଦ୍ୟପ ପୁଅ ନିଜ ମା କୁ ହତ୍ୟା କରିଛି । ବୁଧବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଘରକୁ ଫେରି ମନ ପସନ୍ଦର ଖାଦ୍ୟ ନମିଳିବାରୁ ବାପା ମା’କୁଗାଳିଗୁଳଜ କରିବା ସହ ନିଜ ମା’କୁ କୋଦାଳରେ ବାଡେଇ ବାଡେଇ ହତ୍ୟାକରିଛି ମନୋଜ ପରଜା(୨୫ବର୍ଷ) ।ପୁଅର ଉନ୍ନତ କାଣ୍ଡ ଦେଖି ବାପା ଶୁକ୍ରୁ ପରଜା ଭୟରେ ଘରୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । ରାତିରେ ସେ ଘର ବାହାରେ ଶୋଇଥିଲେ । କୋରାପୁଟ ଟାଉନ ପୁଲିସକୁ ଖବର ଦେବା ପରେ ଥାନା ଅଧିକାରୀ କ୍ଷୀରେଶ୍ୱର ସାହୁ ସୁନାପୁରରେ ପହଂଚି ମୃତଦେହ ଜବତକରି ସହିଦ ଲକ୍ଷ୍ମଣ ନାୟକ ମେଡିକାଲ କଲେଜ ଓ ହସପିଟାଲକୁ ଶବବ୍ୟବଛେଦ ନିମନ୍ତେ ପଠାଇଥିଲେ ।ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପରେ ମୃତଦେହକୁ ପରିବାରକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇଛି ।ପୁଲିସ ଏକ ହତ୍ୟା ମାମଲା ରୁଜୁ କରିହତ୍ୟାକାରୀ ପୁଅକୁ ଗିରଫ କରିଛି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଦାଦାବଟିକୁନେଇ ମହିଳା ଙ୍କୁ ଗୁଳି ମାଡ଼

ପୁରୀ ୨୦/୧୦/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଦାଦାବଟିକୁନେଇ ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ପୁରୀରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁଳି ମାଡ଼ ହୋଇଛି । ଗୁଳିମାଡରେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *