Tuesday , October 19 2021
Breaking News
Home / ତାଜା ଖବର / ଦୁଇ ନାବାଳକ ପୁଅଙ୍କୁ ହତ୍ୟାକରି ମା ର ଅତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣାର ନୂଆ ମୋଡ଼ – ସ୍ୱାମୀ , ୨ୟ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ସହଯୋଗୀ ଗିରଫ

ଦୁଇ ନାବାଳକ ପୁଅଙ୍କୁ ହତ୍ୟାକରି ମା ର ଅତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣାର ନୂଆ ମୋଡ଼ – ସ୍ୱାମୀ , ୨ୟ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ସହଯୋଗୀ ଗିରଫ

କଳାହାଣ୍ଡି, ୧୦/୦୯/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-  କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା ଭବାନୀପାଟଣା ସଦର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ସିଂଝରଣ ଗ୍ରାମରେ ଗତକଲେି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟି ଯାଇଥିଲା ।  ଦୁଇ ଶିଶୁ ପଚତ୍ର ରବିନ୍ଦ୍ରମାଝୀ (୪) ଓ ଦୁଷ୍ମନ୍ତ ମାଝୀ (୬)  ଙ୍କ ମୃତ ଦେହ  ଉଦ୍ଧାର କରାଯିବା ସହିତ  ମା ବିମଳା ମାଝୀ ଙ୍କ  ମୁଣ୍ଡ ଗଣ୍ଡି ଅଲଗା ହୋଇଥିବା  ମୃତ  ଦେହ ରେଳଧାରଣାରୁ ମିଳିଥିଲା । ମୃତ  ବିମଳା ଙ୍କ  ସ୍ୱାମୀ ଲିଙ୍ଗା ମାଝୀ କିଛି ଦିନ ତଲେ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତିକ୍ତତା ଲାଗିରହିଥିଲା । ଏହାକୁନେଇ ମାନସିକ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବିମଳା ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ସଂଦେହ କରାଯାଉଥିବାବେଳେ  ପରିବାରବର୍ଗ ହତ୍ୟା ସଂଦେହ କରୁଥିବାବେଲେ ଭବାନୀପାଟଣା ସଦର ଥାନା ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଥିଲା । ତଦନ୍ତ ରେ ପରକୀୟା ପ୍ରୀତି ଯୋଗୁ ଏହି ଟ୍ରିପିଲ ମର୍ଡ଼ର ହୋଇଥିବା ତଦନ୍ତରୁ ଜଣାପଡ଼ିଛି । ଆତ୍ମହତ୍ୟା ନୁହେଁ ଟ୍ରିପିଲ ମର୍ଡ଼ର ସତ୍ୟ । ପୁଲିସ୍ ସ୍ୱାମୀ ଲିଙ୍ଗା ମାଝୀ, ୨ୟ ସ୍ତ୍ରୀ ରାଜଲକ୍ଷ୍ମୀ ଓ ସହଯୋଗୀ ଶିବ ବେମାଲ କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଜଗତପୁର ନୂତନ ଶିଳ୍ପାଞ୍ଚକରେ ଥିବା ଅଗରବତୀ କମ୍ପାନୀରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ

କଟକ୧୭/୧୦/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର/ଦେବାଶିଷ ରଥ)- କଟକ ଜିଲ୍ଲା ଜଗତପୁର ନୂତନ ଶିଳ୍ପାଞ୍ଚକରେ ଥିବା ଏସ ଏସ ଏଣ୍ଟରପ୍ରାୟଜେସ , ମଙ୍ଗଲଦୀପ ଅଗର …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *