Friday , January 21 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ବିଧାୟକ ଉଦିତ୍ ପ୍ରତାପ ଦେଓଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ବିଜେପିର ଗଭୀର ଶୋକ

ବିଧାୟକ ଉଦିତ୍ ପ୍ରତାପ ଦେଓଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ବିଜେପିର ଗଭୀର ଶୋକ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୦୩/୦୯/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-କଳାହାଣ୍ଡି ମହାରାଜା ଓ ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ଉଦିତ୍ ପ୍ରତାପ ଦେଓଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ରାଜ୍ୟସଭାପତି ତଥା କଳାହାଣ୍ଡି ସାଂସଦ ବସନ୍ତ ପଣ୍ଡା, ପୂର୍ବତନ ମନ୍ତ୍ରୀ କନକ ବର୍ଦ୍ଧନ ସିଂହଦେଓ, ବଲାଙ୍ଗୀର ସାଂସଦ ସଂଗୀତା କୁମାରୀସିଂହଦେଓ, ବିରୋଧୀ ଦଳ ନେତା ପ୍ରଦୀପ୍ତ କୁମାର ନାୟକ ଏବଂ ରାଜ୍ୟ ନେତୃବୃନ୍ଦ ଗଭୀର ଶୋକ ବ୍ୟକ୍ତ କରିବା ସହ ସ୍ୱର୍ଗତଃ ଆତ୍ମାର ସଦଗତି କାମନା କରି ଶୋକସନ୍ତପ୍ତ ପରିବାରବର୍ଗଙ୍କୁ ଗଭୀର ସମବେଦନା ଜଣାଇଛନ୍ତି । ସ୍ୱର୍ଗତ ଦେଓଙ୍କ ପିତା ପୂର୍ବତନ କଳାହାଣ୍ଡି ମହାରାଜା ତଥା ପୂର୍ବତନ ସାଂସଦ ପ୍ରତାପ କେଶରୀ ଦେଓ, ସାନ ଭାଇ ତଥା ପୂର୍ବତନ ବିଜେପି ବିଧାୟକ ଦଳ ନେତା ସ୍ୱର୍ଗତ ବିକ୍ରମ କେଶରୀ ଦେଓ ଏବଂ ପୁତ୍ର ଅନନ୍ତ ପ୍ରତାପ ଦେଓଙ୍କ ସମେତ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କଳାହାଣ୍ଡି ରାଜ ପରିବାର ପଂଶ୍ଚିମ ଓଡ଼ିଶାରେ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟୀର ଅଭିବୃଦ୍ଧିରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୁମିକା ନିର୍ବାହ କରିଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଜୁନାଗଡ଼ ବିଜେଡି ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ର ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ

ଜୁନାଗଡ଼, ୨୧/୧/୨୦୨୨ (ଓଡିଶା ସମାଚାର /ରାକେଶ ବେମାଲ ): ଜୁନାଗଡ଼ ପଂଚାୟତ ସମିତି ର ସମସ୍ତ ଚାରି ଗୋଟି ଜିଲ୍ଲା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *