Thursday , May 26 2022
Breaking News
Home / ତାଜା ଖବର / କୁଖ୍ୟାତ ଅପରାଧି ରଇବୁ ମହାନ୍ତ ଗିରଫ

କୁଖ୍ୟାତ ଅପରାଧି ରଇବୁ ମହାନ୍ତ ଗିରଫ

ଘଟଗାଁ, ୦୩/୦୯/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ଘଟଗାଁ ପୋଲିସ କୁଖ୍ୟାତ ଅପରାଧି ରଇବୁ ମହାନ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛି । ରଇବୁକୁ ପୋଲିସ ତାର ନିଜଗ୍ରାମ ଚିନାମାଳିପଷିରୁ ଗିରଫ କରିଛି । ରଇବୁ ଘଟଗାଁ ଓ ପାଟଣା ଥାନାର ବିଭିନ୍ନ ଅପରାଧିକ ମାମଲାରେ ସମୃକ୍ତ ଥିବା ରଇବୁକୁ ପୂର୍ବରୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିବା ପ୍ରୟାସ ସମୟରେ ପୋଲିସକୁ ଅକ୍ରମଣ କରି ଖସି ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଗତ ରାତିରେ ପୋଲିସର ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଟିମ ଗିରଫ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛି । ଆଜି ତାର ଡାକ୍ତରୀ ପରିକ୍ଷାପରେ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରାଯାଇଥିବା ଆଇଆଇସି ବନ୍ଦନା ପାତ୍ର ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ପୁରୀ ସହର ଅଶାନ୍ତ : ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ଜଣେ ମୃତ, ଛୁରା ମାଡ଼ରେ ଜଣେ ଗୁରୁତର ଆହତ

ପୁରୀ, ୨୪/୦୫/୨୦୨୨( ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର )- ପୋଲିସ କୁ ଖୋଲା ଚାଲେଂଜ କରି ଜନଗହଳିପୂର୍ଣ୍ଣ ଏମାର ମଠ ନିକଟରେ ଜଣେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *