Friday , December 2 2022
Breaking News
Home / ତାଜା ଖବର / ସଂକ୍ଷେପରେ ତାଜା ଖବର : ଦୋକାନଘରେ ନିଆଁ ଲାଗି ନଗଦ ୪ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଓ ୩୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ବିଦ୍ୟୁତ ସଂରଂଜାମ , ଯନ୍ତ୍ରାଂଶ ଜଳିପୋଡ଼ି ଛାରଖାର

ସଂକ୍ଷେପରେ ତାଜା ଖବର : ଦୋକାନଘରେ ନିଆଁ ଲାଗି ନଗଦ ୪ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଓ ୩୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ବିଦ୍ୟୁତ ସଂରଂଜାମ , ଯନ୍ତ୍ରାଂଶ ଜଳିପୋଡ଼ି ଛାରଖାର

କୋଇଡ଼ା,୦୧/୦୯/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଏକ ବିଦ୍ୟୁତ ଦୋକାନଘରେ ନିଆଁ ଲାଗି ନଗଦ ୪ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଓ ୩୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ବିଦ୍ୟୁତ ସଂରଂଜାମ , ଯନ୍ତ୍ରାଂଶ ଜଳିପୋଡ଼ି ଛାରଖାର ହୋଇଯାଇଛି । ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ କୋଇଡ଼ା ଛଳରେ ଥିବା ଏକ ବିଦ୍ୟୁତ ଦୋକାନଘରେ ନିଆଁ ଲାଗିଯାଇଥିଲା । କୌଣସି କମ୍ପାନୀକୁ ପେମେଂଟ କରାଯିବାକୁ ଦୋକାନରେ ରଖାଯାଇଥିବା ନଗଦ ୪ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଓ ଦୋକାନରେ ଥିବା ପ୍ରାୟ ୩୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ସାମନ ପୋଡ଼ି ନାରଖାର ହୋଇଯାଇଛି । ଦମକଳ ପହଂଚି ପାଂଚଘଂଟା ପରିଶ୍ରମ କରି ନିଆଁକୁ ଆୟତ କରିଥିଲେ । ତେବେ କିପରି ନିଆଁ ଲାଗିଲା ତାହା ଜଣାପଡ଼ିନାହିଁ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

Leave a Reply

Your email address will not be published.