Wednesday , June 29 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ସାଲେପୁର ପଂଚାୟତ ସମିତି  ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ 

ସାଲେପୁର ପଂଚାୟତ ସମିତି  ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ 

 ସାଲେପୁର, ୩୦/୦୮/୨୦୧୯ (ଓଡିଶା ସମାଚାର /ଅଭୟ ଜେନା ) :ସାଲେପୁର ପଂଚାୟତ ସମିତି ର  ସପ୍ତମ ବୈଠକ ଗୁରୁବାର  ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ବିଧାୟକ ପ୍ରଶାନ୍ତ ବେହେରା ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ, ସମିତି ଅଧକ୍ଷା   ମମତା ରାଉତ ଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ୱରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ବୈଠକ ରେ ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ରମେଶ ଜେନା ଜିଲାପରିଷଦ ସଭ୍ୟ ଚିତ ରଂଜନ ମହାନ୍ତି ଓ ବିଡ଼ିଓ କିଶୋର କୁମାର ପଣ୍ଡା ବୈଠକରେ  ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ  । ଉପସ୍ଥିତ ସରପଂଚ ଓ ସମିତିସଭ୍ୟ ମାନେ ସେମାନଙ୍କର ନିଜ ଅଂଚଳ ର ସମସ୍ୟା ଉପସ୍ଥାପନ କରିଥଲେ. ଫନି ବାତ୍ୟା ରେ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ଚୟନ, ବିଭିନ୍ନ ଉନୟନ କାର୍ଯ୍ୟ ରେ ଦୁର୍ନୀତି ସମ୍ପର୍କରେ ଆଲେଚନା ବେଳେ ବିରୋଧୀ ସଦସ୍ୟ ମାନେ ପ୍ରବଳ ପାଟିତୁଣ୍ଡ କରିଥିଲେ. । ଏହି ବୈଠକ ରେ ଜିଲାପରିଷଦ ସଭ୍ୟ ଅଶୋକ କୁମାର ଭୂୟାଁ , ପ୍ରାକ୍ତନ ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ଦିଲ୍ଲୀପ ଦାଶ ବିଭିନ୍ନ ବିଭାଗୀୟ ଅଧିକାର ମାନେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ. । ଓଡିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ରଥ ଯାତ୍ରା ଆଉ ଦୁଇଦିନ – ବ୍ରହ୍ମ ତାଳଧ୍ୱଜ ରଥର କପଡ଼ା ତିଆରିରେ ନିମଗ୍ନ ଦରଜୀ ସେବକ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା, ୨୮/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ବିଶ୍ୱ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ରଥ ଯାତ୍ରା ପରି କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ାର ଆରାଧ୍ୟ ପ୍ରଭୁ ତୁଳସୀ କ୍ଷେତ୍ରର ସିଦ୍ଧ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *