Friday , October 29 2021
Home / ତାଜା ଖବର / ୩ଶହ ଲିଟର ଦେଶୀମଦ ପ୍ରସ୍ତୁତ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ ୪ଜଣ ଗିରଫ

୩ଶହ ଲିଟର ଦେଶୀମଦ ପ୍ରସ୍ତୁତ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ ୪ଜଣ ଗିରଫ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ୨୯/୦୮/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ଟାଉନ ଥାନା ପୋଲିସ ଚଢାଉକରି ୩ଶହ ଲିଟର ଦେଶୀମଦ ପ୍ରସ୍ତୁତ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ କରିବା ସହିତ ୪ଜଣ ଚୋରାମଦବେପାରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଘଟଣାରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ଗୁରୁବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ସହରର ବଡହାଟଗ୍ରାମରେ ଚଢାଉକରି  ଚୋରାମଦ ବେପାରୀ କୁମୁଦିନି ମହାରଣା, ଗେହ୍ଲା ମହାରଣା,  ନିରଞ୍ଜନ ମହାରଣା  ଓ  ମୋହନ ମହାରଣାଙ୍କ ଠାରୁ ୩ଶହ ଦେଶୀମଦ  ପ୍ରସ୍ତୁତ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ କରିବା ସହ ସେହି ଅଭିଯୁକ୍ତ ଚୋରାମଦ ବେପାରୀମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରାଯାଇଛି  ।  ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଜ୍ୟୋତିରଞ୍ଜନ ସାମନ୍ତରାୟଙ୍କ ନିର୍ଦେଶରେ ଏସ.ଆଇ. ସୈାମ୍ୟରଞ୍ଜନ ବିଶ୍ୱାଳ, ଏସ.ଆଇ ଅନ୍ତର୍ଯ୍ୟାମି ବିଶ୍ୱାଳ, ଏ.ଏସ.ଆଇ ଶରତ ଚନ୍ଦ୍ର ବାରିକ, ହାବିଲଦାର  ନରେନ୍ଦ୍ର ନାଥ ସୋରେନ  ପ୍ରମୁଖ  ଏହି ଚଢାଉରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଦୁଇ ବାଇକ୍ ଆରୋହୀ ମୃତ

କଲାହାଣ୍ଡି ୨୮/୧୦/ ୨୦୨୧ (ଓଡିଶା ସମାଚର /ସଂଜୟ ସିଂହ) – କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା ଗୋଲାମୁଣ୍ଡା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଖଲିଆକାନି ପଞ୍ଚାୟତ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *